Як зривати ваші брови

Набравшись брів є спільною для добре виглядати, гарячі і сексуальні для всіх жінок. Майже всі жінки вважають, що їхні очі говорять мовою вони хочуть. Тому робити один раз очей Покращений є природним і вищипування брів додає додаткові спеції до цього. Це пов’язано зі зростаючим інтересів жінок у вищипування брів, що салон ростуть день у день в метро і великих міст і роблять мільйони баксів. Це завдання ви можете зробити свій власний, якщо ви докладете трохи часу для цього.

Ось, як??

Поради щодо брови вищипування / вищипування

1.Do НЕ вискубувати занадто багато. У цілому більшість жінок роблять цю помилку. Якщо ви будете занадто багато вискубувати брови буде рости в місцях довгий час або близько того, які ви не очікували від вашої брови. Щоб знайти ваш лоб зайняти багато кисті тіні для повік або олівець і утримуйте його паралельно стороні вашого носа. Точка, в якій пензлем або олівцем брови відповідає вашим та точка, де починається ваша брову.

2.Now розширити щітка по діагоналі від ніздрю подальшим зовнішнього краю ока. Точка, в якій внутрішній край кисті хітів та точка, де ваша брову закінчується.

3.Якщо ваша брови роблять невеликі дуги то у вас є кращий брову. Тримати пензель або олівець паралельно райдужної оболонки ока (Iris визначає колір очей, чорний / коричневий / зелений, і т.д.). Точка, в якій пензлем або олівцем зустрічається найвища частина ваших брів.

4.Do чисту шкіру. Чистіть брови вгору і назовні.

5.Use хороший пінцет, щоб вискубувати брови. Використовуйте збільшувальне дзеркало і впорається з цим завданням у повному яскравому світлі.

6.Do НЕ вискубувати волоски багатьом одночасно. Лівер волосся в напрямку його росту. Тримайте шкіру тугі, як ви зривати, це зробить завдання легко.

7.If ви хочете верхньої і днища бути гладкою стільки, скільки ви можете, ви можете зривати верхній і нижній.

8.Do не більше зривати ваші брови. Набравшись при належному догляді і в обмеженнях також важливо, як вищипування або вищипування.

9.Once вищипування буде зроблено, застосувати деякі хороші якості гелю для видалення почервоніння і т.п. Застосування гелю зробить ваші очі заспокоїтися і закінчити роздратування через вищипування або вищипування.

Важливо:

1. Завжди протирайте допомогою пінцета з алкоголем і перевірити, що якщо за допомогою пінцета, робить жорсткий контроль чи ні. Не використовуйте тупі пінцетом.

2.Якщо у вас є запасні частини або плямисті брови, заповнити їх з коричневі тіні.

3.Для заповнення тіней коричневого кольору, використовуйте олівець і натисніть коричневі тіні проти брову. Тепер акуратно протріть брови за допомогою кисті або пальців куль зробити розм’якшення.

4.Use брови гелем, щоб зберегти ваші брови на місці протягом усього дня.

5.The ідеальний час для формування брів є тиждень після місячних починається.