Наскільки ефективна мікродермабразія для зниження шрамів від вугрової висипки – мікродермабразія результатів на шрамах

Через кілька рекомендацій лікаря, я розглядаю мають процедури мікродермабразії зробили на моєму потворні шрами. Це дорого і забирає багато часу, так що я тільки хочу, щоб пройти через це, якщо я можу очікувати реальних результатів. Хто-небудь тут було це зробити? Я дійсно хочу, щоб дізнатися: Наскільки ефективна мікродермабразія для зменшення шрамів від вугрової висипки?

Як ви, напевно, вже знаєте, що є багато людей з усіма видами шрамів вони хочуть лікувати. Вище питання було поставлене цей хлопець, хто розглядає одержання його шрами зробити за допомогою процедури мікродермабразії, і хотів би знати, якщо він буде працювати чи ні. Але ця процедура по різному працює на різних людей, так що немає чіткого так чи ні на цьому.

Мікродермабразія є ефективним в усуненні старих шрамів від вугрової висипки. Найкращі результати відбуваються, коли рубець височить, а не затонулого в шкіру. Важливим кроком у підготовці до мікродермабразії акне видалення рубців є забезпечення того, у вас немає ніяких активних акне.

Чесно це допоможе, але не гарантує, що ваші шрами вже не буде. Якщо ви готові заплатити, щоб знизити шрамів від вугрової висипки – тоді відразу для лазерного видалення. Існує не значна різниця в ціні і лазерне видалення гарантії вони зменшують шрамів від вугрової висипки. У той час як насправді мікродермабразії чищення шкіра глибоко і, сподіваюся, вона може пролити від шрамів під час процесу. Ви знаєте?

Тим не менш, якщо у вас є шрами, я б порадив, що, перш ніж намагатися це дуже дорога процедура, ви повинні спочатку спробувати природні видалення рубців кошти, які довели за роки бути дуже ефективні при лікуванні всіх роду шрами, а також дуже безпечно.