інформації про природні кондиціонерів волосся

Кондиціонери для волосся являє собою засіб для волосся, яке змінює текстуру і, здається, з людського волосся. Протягом століть, натуральні олії були використані для стану людської волосини. Ці натуральні продукти тихі використовували сьогодні, включаючи ефірні масла, такі як масло чайного дерева і базові масла, такі як масло жожоба. Природні кондиціонери волосся, роблячи ваші волосся відчуття м’якою і гладкою. Існують різні рослинні масла або олії, які можна використовувати на Ваших волоссі як глибокого очищення повітря. Деякі з загальних природних кондиціонерів волосся зроблені з продуктів щоденного використання. Масло розмарину і корисно.

Коли ви зробили розмарин кондиціонер додати стільки крапель ефірного масла розмарину на долонях, функції всієї вашої волосся. Майонез або йогурт можуть бути використані самі по собі або ви можете додати інші інгредієнти, або інгредієнт бази кондиціонера. Якщо вам не потрібно або інгредієнт, ви можете вбратися нових кондиціонера з натуральними інгредієнтами. Майонез і йогурт кислим який видалить залишки hair.You можете додати їжу целюлози, що містять живильні масла, такі як диня, манго, авокадо, банани і сквош. Всі ці продукти мають свої власні масла, які пом’якшують волосся.

Ви можете додати ложку рослинної олії або майонезу або йогурту базою для чудовий кондиціонер. Ваша суміш дня вдасться бути розкішним маски для волосся. Меліси (Melissa) кондиціонер також можуть бути отримані у вигляді інфузії додавання промивної води. Оливкова олія також добре кондиціонер здорового волосся. Оливкова олія можна втирати в шкіру голови перед миттям. Використовуйте столову ложку або так нафтову свердловину втирається в шкіру голови. для кращого результату, оберніть голову в теплий рушник на 20 хвилин до миття нафту з. Можливо, вам доведеться використовувати трохи більше шампуню, ніж зазвичай.

Інші кондиціонер для волосся зроблені кокосовим молоком і авокадо. Комбінат пюре авокадо з трохи кокосового молока. Mash разом, поки це плавний і про настільки ж товстий, як шампунь. Розчесати волосся і залиште на 10 -15 хвилин, промити. Авокадо є прекрасним природним кондиціонерів, якщо ви можете зробити це мікс пюре авокадо з кокосовим молоком до її гладкою і про настільки ж товстий, як шампунь. Залиште на 15 хвилин і добре промити. Покладіть 1 баночка справжнього майонезу і 1/2 авокадо в миску і розбити його рукою, поки її м’ятний зелений колір. Нанесіть його на всьому протязі Вашого волосся і залиште на 20 хвилин.