як зникають ваш колір волосся

Фарбування волосся є те, як чоловіки і жінки практики, щоб допомогти поліпшити їх зовнішній вигляд. Такі фактори, як старіння і пошкодження волосся від використання агресивних хімікатів, як правило, надають згубний вплив на ваше волосся. Хоча забарвлення волосся, як правило, більш-менш простий процес, середня людина не має можливості підбору кольорів, що професійний працівник салону робить. Так що може трапитися, вони в кінцевому підсумку вмирають волосся набагато більш темний відтінок, ніж вони спочатку сподівалися. Хоча завжди є можливість просто redying волосся, вмираючих кожен додатковий сеанс може мати деякі дуже руйнівними ефектами. Ви повинні дати вашому волоссю достатньо часу, щоб відновити свою втрачену вологу і іншим чином зміцнити. На щастя, ви можете поступово ваше волосся, не викликаючи багато порушень в цьому циклі. Є декілька популярних методів буду про це і краще за все те, що вони не будуть коштувати вам дуже дорого реалізувати.

Будь-який фахівець скаже вам, що шампунь є одним з найлютіших ворогів ви можете зіткнутися відразу після смерті ваше волосся. Більшість фахівців рекомендують не шампунем волосся, принаймні два або три дні після фарбування його. Ну, якщо ми будемо робити з точністю до навпаки, ми повинні побачити деякий завмирання відбудеться. У нашому випадку, це те, що ми хочемо бачити. Деякі люди скаржаться на хороші результати, використовуючи шампунь від лупи, яке сформульовано таким чином, що, як це трохи більш сильним, ніж ви середньому шампунем. Є насправді шампуні, які спеціально розроблені з метою освітлення кольору волосся. Ці “уточнення” шампуні обійдеться вам близько $ 10 або більше, в залежності від марки ви вибираєте. Гаряча вода може допомогти різко прискорити процес. Що вона робить це стимулювати кутикулу, допомагаючи видалення деяких з кольору волосся.

Є деякі природні засоби, щоб розглянути також. Ви можете використовувати можливості лимонного соку, щоб допомогти розбавлених підпорядкувати потенції ваш колір волосся. Деякі пропонують використовувати лимонний сік або змішаний з водою або кондиціонер для волосся. Ви повинні бути обережні, так як це може призвести до досить різкої зміни кольору. Будьте впевнені, щоб перевірити його на непомітному місці, перш ніж переходити до всієї вашій голові!

Якщо ви не хочете йти на такий грубий підхід у вирішенні проблеми, ви завжди можете продовжити з звичайним режимом миття волосся і колір в кінцевому підсумку зникають. Тільки в крайніх випадках, якщо ви відвідаєте перукарню, а рішення може виявитися дорогим.