як доглядати за жирною шкірою

Є багато жінок, які скаржаться на жирну шкіру, особливо на обличчі. Ви помітите, що, коли ви потієте, Ваша шкіра, особливо шкіра на обличчі стає блискучою. Це часто супроводжується прищі і плями, і це також схильним до вугрів. Тобто жирної шкіри. Що є причиною жирної шкіри?

Як правило, жирна шкіра зустрічається у підлітків, і це зменшує з віком. Вологість і спекотна погода також одна з причин, за те, що жирна шкіра. А іноді, для краси, які ви використовуєте на вашому обличчі може сприяти цьому, а також. Отже, як же лікування жирної шкіри? Жирна шкіра потребує великої кількості спеціальні чищення з теплою водою і м’яким милом, щоб запобігти засмічення пір. Хоча вам необхідно очистити шкіру, він як і раніше доцільно обмежити миття особи на два або три рази на день, тому що надмірне миття вашої шкіри буде тільки стимулювати її виробляти більше нафти. Переконайтеся, що ви також можете використовувати чистий рушник, щоб витерти обличчя.

При виборі продуктів по догляду за шкірою, зокрема, особи продуктів, вибрати те, що ніжно при нанесенні на шкіру. Уникайте використання жорсткого мила і миючих засобів, оскільки це також може викликати сухість шкіри. Не використовуйте лосьйони або особи миючі засоби, що містять спирт. Якщо можливо, спробуйте використовувати продукти на масляній основі для очищення вашій шкірі, як це м’якше і розчиняє шкірне сало більш ефективно.

Ваша дієта є також аспектом для підтримки масла без шкіри. Мати багату білком дієту, але утриматися від цукру і солі. Крім того, є багато зелених листових овочів і свіжих фруктів. Вживайте в їжу продукти, багаті вітаміном В2, оскільки продукти, багаті вітаміном В2 може омолодити шкіру. Уникайте вживання нездорової їжі і пити безалкогольні напої. Вад, таких як куріння і вживання алкоголю також слід уникати.