як боротися з гіперпігментацією

Гіперпігментація є нешкідливим, загальне нездужання, в якому деякі ділянки шкіри набувають більш темний колір, ніж здорове навколишнє шкіра. Ця зміна відбувається, коли перевиробництво меланіну, коричневого пігменту, який додає здоровий колір шкіри, утворюють відкладення в шкірі. Колір шкіри людей будь-якої раси можуть бути порушені гіперпігментації. Вік або “печінкових” плями є однією з найбільш поширених форм гіперпігментації. Вони з’являються, коли шкіра піддається впливу сонячних променів, і лікарі називають їх сонячні лентіго. Ці потемніло, невеликі плями, як правило, спостерігається на руки і обличчя або інших областей часто піддаються впливу сонця.
Chloasma або меланодермії плями зовні схожі на пігментні плями, але Великі ділянки темної шкіри, які найбільш часто з’являються в результаті гормональних варіацій. Вагітності, наприклад, може бути пов’язаний з перевиробництво меланіну, який індукує “маска вагітності” на обличчі і затемнених шкіра на животі та інших областях. Жінки, які приймають протизаплідні таблетки може також розвинутися гіперпігментація, тому що їх організми піддаються подібного роду гормональними змінами, які відбуваються під час вагітності. Якщо хтось дійсно стурбований пігменту, протизаплідні таблетки повинні бути припинені. Зміни кольору шкіри може призвести ззовні причин. Наприклад, шкірних захворювань, таких як акне може залишити темні плями після того як умова очищає. Інші причини темні плями ушкоджень шкіри, у тому числі операцій. Веснянки невеликі коричневі плями, які можуть з’явитися на будь-якій ділянці шкіри, але є найбільш відомими на руках і обличчі. Веснянки спадкова характеристика.
Веснянки, пігментні плями і інші темні плями шкіри може перетворитися темніше або більш помітним, коли шкіра піддається впливу сонця. Це відбувається через те, щоб захищати шкіру від надмірного, меланін поглинає енергію від шкідливих сонячних променів ультрафіолету. Звичайний результат цього процесу дублення шкіри, який має тенденцію темніти вже гіперпігментірованних ділянки шкіри. Носіння сонцезахисних є обов’язковим. Цей сонцезахисний крем повинен бути “широкого спектру” (так ультрафіолетових променів і B обидва заблоковані). Один день надлишкового сонця може скасувати місяців лікування.
Більшість продуктів рецепта рекомендується для освітлення шкіри містять гідрохінон. Відбілювачів зникати і полегшити затемненій ділянки шкіри за рахунок скорочення виробництва меланіну так що ті темні плями поступово зникають, щоб відповідати здоровий колір шкіри. Рецептурні лікування гіперпігментації містять у два рази більше кількості активного інгредієнта гідрохінон, як більш-лічильник відбілювачі шкіри. У більш тяжких випадках рецепт крему з третиноїн і кортизон крем додаються. Вони можуть викликати подразнення чутливої ​​шкіри і поліпшення стану може зайняти 3-6 місяці.
Якщо ви турбуєтеся про можливі побічні ефекти цих препаратів, є природні рішення і біологічних методів лікування, які виробляють високоефективні результати. Ці процедури можуть виразно вирішити проблеми ви, так що не втрачайте надії і пам’ятати, що багато інших людей виявили, вирішення цієї загальної проблеми.