чотирьох ознак того, що вам потрібно постригтися

Ви знаєте, що потрібно, коли нова стрижка волосся, що січеться і / або пошкодження волосся очевидні, коли ви використовували той же стиль протягом занадто довгого часу або вашого волосся стирчить в різних місцях, і ви не можете отримати його під контролем.
Ваше волосся одним з найбільш помітних активів і піклуватися про нього належним чином дуже важливо. Існує широкий спектр засобів, з якою ви можете, як правило вашого волосся. Марокканські Аргана масло та інші органічні масла залишити волосся здоровими і м’яке почуття. Обрізка ваші волосся також один із способів турботи про ваші волосся і може допомогти зробити це стати здоровішими. Навіть якщо ви навмисно намагалися зробити ваші волосся росте довше, бажано, щоб обрізати волосся регулярно. Але як ви можете сказати, якщо вам потрібно обрізати волосся? Ось кілька симптомів.
Посічені кінчики очевидні
Використовуйте кондиціонер, щоб уникнути посічених кінчиків. Якщо ви вже посічені кінчики, то обрізки волосся є гарною ідеєю. Ви повинні мати ваше волосся обрізані, коли ви вперше помітили посічені кінчики, тому що якщо ви відклали обрізки волосся, посічені кінчики буде тримати розщеплення і може перетворитися на сильно пошкоджені нитки розрізним ворсом. Якщо ви подивіться дуже уважно на кінцях волосся, Ви можете знайти будь-який існуючий посічених кінчиків. Розділений кінець виглядає як двох або більше окремих ниток на його кінці порівняно зі здоровими волоссям, які не пошкоджений по всій його довжині. При посічених кінців починають з’являтися, обрізати волосся половини дюйми або більше.
Ваші волосся пошкоджені
Волосся часто стають сухими і некерованими від частої забарвлення або з використанням холодного пуску стилю, такі як праски і фени. Один із способів, ви знаєте, якщо у вас є пошкодження волосся є те, що легко обривається, змушуючи його стати сухою і грубою. Кондиціонер може допомогти запобігти майбутнім пошкодження волосся, але обрізати волосся, якщо ви вже пошкоджені закінчиться зараз.
Форма вашого волосся погано
Ваше волосся може, необхідне скорочення якщо це важче стиль або втратила форму він отримав на вашій останній стрижки. Навіть здорове волосся можуть мати вітряний ниток або відчувати себе плоскою і млявою. Оскільки волосся стають довшими, гравітація буде докласти більше сили і зробити це важче залишатися у формі. Якщо ваші стандартні зачіски були неоднорідними шарами, чубчик відсунута убік і іншим важливим характеристикам, це може бути дуже незручно. Стрижки з постійними інтервалами допоможе вашому волоссю зберегти свою форму і стиль.
Ти зовсім не змінилася ваша зачіска в той час
Ваше волосся може бути вашим кращим функцію, і відповідна зачіска може показати свої гарні особливості. Тенденції зачісок оновлювати так часто, як мода робить. Ви можете розглянути можливість отримання себе обробку, особливо якщо ви не оновили вашу зачіску за довгий час. Зміна може бути приємним для вас.
Щоб належним чином подбати про ваших волосся, вам не потрібно використовувати дорогі або синтетичних продуктів. Ви побачите значну різницю у ваші волосся тільки від вибору правильної натуральних продуктів і отримати первинну обробки.