хрін, лимонний зменшити вікові плями

Роки перебування на сонці і впливу вільних радикалів може призвести до плоскої коричневі плями на руках, обличчі та тілі. У той час як вікові плями нешкідливі, більшість людей вважають їх небажаними ознакою старіння.

“Вік плями дійсно сонць-наведені веснянки”, сказав Роберт Е. Кларк, доктор медицини, доктор філософії, директор дерматологічної хірургії і шкірних Одиниця онкології в Університеті Дьюка Медичного центру в Дареме, Північна Кароліна. «Вони зазвичай з’являються на спині руками.”

Ви також можете побачити їх по плечі (де хтось має значні позиції НД), а також на обличчі. Вік плями зустрічається у літніх людей, але хтось, хто має значні позиції ВС може отримати їх в кінці двадцятих, тридцятих і сорокових років.

Навіть трохи сонця поклоніння може викликати пігментні плями пізніше в житті. Сонячне світло містить ультрафіолетові промені, які викликають suntans та опіки. Час іде, засмага викликає більше пігменту на зберігання в шкірі. У кінцевому підсумку це призводить до плоскі, коричневі ураження шкіри відомий як вікові плями. Вони також називають пігментні плями або плями на сонці.

Хороша новина: вікові плями нешкідливі. Вони доброякісних і вони не стають рак шкіри або передракові ураження шкіри. Але через деякі ракових захворювань шкіри, таких як меланома може виглядати як вікові плями, ви повинні запитати свого лікаря, щоб вивчити вашу шкіру під час щорічної перевірки.

Однак, вікові плями не зникнуть. На щастя, ви можете зробити їх менш помітними з невеликою допомогою від хріном і оцтом. Змішайте одну чайну ложку тертого кореня хрону, 1/2 чайної ложки свіжого лимонного соку, 1/2 чайної ложки оцту і 3 краплі ефірного масла розмарину. Ця суміш відлущує верхній шар шкіри. Нанесіть його на ваш вік плями ватним тампоном, один або два рази на день. Зупинитися, як тільки ваші плями полегшений помітно.

Якщо ваш вік плями не занадто темні або великий, позабіржовий шкіри відбілюючі креми, що містять гідрохінон може допомогти. Один хороший продукт Lumnaderm що освітлює шкіру і усуває непривабливі плями віку, плями і гіперпігментації.

Ви також можете запобігти вікові плями, носячи сонцезахисний крем і приймати полівітаміни, яка містить вільні радикали бойові антиоксидантів, таких як вітаміни С і Е.