хорошою стоматологічної допомоги вдома може зберегти ваші зуби, дивлячись bright_

Використовуючи хорошу зубну щітку і зубну пасту якості може допомогти зберегти вашу посмішку яскравим!

Коли ми говоримо про стоматологічної допомоги багато людей думають про це поїздка в стоматологи кожні 6 місяців. Ви йдете до стоматолога регулярно не так? ОК, може з нас не через часу, необхідного чи витрати. Другий найкращий спосіб захистити ваші зуби, це слідувати регулярні стоматологічні режим догляду в домашніх умовах. Це включало б не тільки чистити зуби зубною щіткою якістю, але і з використанням певного типу чищення зубів або зубну пасту і регулярне використання зубної нитки. Flossing, ймовірно, найменш використані, але найбільш ефективний спосіб очищення областей зубів, які не можуть бути досягнуті з щіткою в поодинці.

Зубна паста являє собою пасту використовували, майже завжди в поєднанні із зубною щіткою, чистити зуби. Хороша гігієна порожнини рота вимагає послідовної щіткою на щоденній основі, бажано після кожного прийому їжі. Перша згадка про зубну пасту був знайдений вірити чи ні в єгипетських писаннях. Зубна паста тоді був, ймовірно, суміш спецій, як продажі та м’яти і, ймовірно, деякі трави. Хоча не зовсім наша ідея хороша дегустація, це був, швидше за все, дуже ефективні для підтримки вниз розпадаються частинки їжі і вважалося гарним основні стоматологічні послуги на день.

В кінці 1800-х років, зубна паста і стоматологічну допомогу стати зростання промисловості протягом багатьох дрібних компаній. Гігієна порожнини рота дня була сумішшю крейди і різних солей призначений більше як абразив зішкребти нальоту, ніж зробити ваш рот чистою. Тепер ми знаємо, що ці типи зубних паст або порошків фактично зруйновані зуби через абразивного характеру інгредієнтів. Абразивності Подряпини і пошкодження емалевого покриття, які захищали зубами і залишив їх більш уразливими до розпаду і бляшок.

До 1900 року, випічки соди зробив це шлях в комерційних продуктах зубною пастою разом з невеликою кількістю розчину перекису водню. Ймовірно, це було самий початок відбілювання зубів продукти для масового ринку. Хоча фактичні паст чистка зубів були вперше надійшли на ринок в 19 столітті, він не був дуже популярним аж до середини 1900-их. Colgate і компанії зубна паста виготовлена ​​в першій гнучкої труби, схожий на труби ми використовуємо сьогодні. Це були фактично перші продукти, які були основними сполуками, щоб прикрасити і відбілити перекисом teethHydrogen, хоча в більш високих концентраціях використовується сьогодні для видалення фарбування і відбілює зуби. Незважаючи на те, зубних порошків, попередньо продукту курсор на зубну пасту не показували на ринку до цього часу, він не був до середини 1950-1960, що сучасні зубні пасти, що ми визнаємо став зубами чистого вибору.

Фторид почав бути додані в зубних пастах в 1950-х і 1960-х років. Фтор є все ще спірним у зв’язку із заявленим “шкоду” хімічних нічого. Хоча фтор не гарна для людей у ​​великих кількостях, це факт, що як фторид була додана водопостачання Націй, кількість порожнин у дітей, різко скоротилося. Звичайно, можна не сумніватися, що фторид зіграла важливу роль у зниженні кількості карієсу.

Як і багато шампуні, здорові компоненти (наприклад, випічки соди, псевдо-рідина для полоскання рота і т.д.) часто об’єднуються в базових сумішей різної якості і продаються як корисно. Зубна паста найчастіше продаються в гнучких труб, хоча можна також придбати його в жорстких пластикових контейнерів з насосом. Упаковки, призначені стояти прямо вгору, з тим щоб забезпечити більш зубної пасти, який буде використовуватися, є відносно останніх інновацій. Вам потрібно всього лише трохи зубною пастою, щоб отримати роботу, однак. Пам’ятайте, що зубна паста виробники зацікавлені в отриманні вас надмірної свого продукту, що робить більше покупок ймовірно. Горошину сума більше, ніж достатньо, щоб зробити хорошу роботу чистите зуби.

Зубна паста поставляється в різних смаків, з тими, на ринку для дітей! Дегустація, як апельсин, кориця і жувальна гумка. Смак не має нічого спільного з якістю продукту, проте, але можете отримати деякі люди і діти чистити довше. Так що для хорошої чистки, використовуйте зубну пасту якості і щітку з м’якою щетиною. Ваші зуби і ясна будуть вам вдячні!