продукти, які захистять вашу шкіру цього літа

Якщо ви, Aore як і більшість людей, ви, ймовірно, любить лежати на пляжі, щоб насолодитися літнім днем ​​у той час як хвилі плескаються берег і сонце палить м’яко вниз на вашій шкірі. Після дня відпочинку, як це, ви можете бути раді показати свої нові засмагу. Або якщо у вас немає, АОТ були обережні, ви, Äôll бути більш імовірно, щоб шкодувати засмагу на спині, як ви падіння від пляжу. Звичайно, день на пляжі, це весело, але без належного захисту та догляду за вашою шкірою, замість того щоб шукати здоровим і молодим, ви, бути Äôll догляду вашої засмаглою і пошкодженої шкіри.

Суть в тому, ультрафіолетові промені від сонця завдають шкоди шкірі. Якщо ви витрачаєте занадто багато часу на сонці без відповідного захисту, ви, швидше Äôll знайти свій передчасного старіння шкіри, в’ялість, зморшки, та й взагалі показує явні ознаки поганого стану. Якщо ви хочете, щоб піклуватися про Вашу шкірі влітку цього року, почати зсередини.

Є кілька продуктів, які роблять великої різниці в захисті шкіри від збитку, що виникає в тривалому впливі сонця, промені УФ AOS. Їжа, як морепродукти, цитрусові, горіхи, цільні зерна, і червоні і зелені овочі. Ці продукти містять інгредієнти, такі як вітамін Е, вітамін А, Омега-3 жирні кислоти, цинку і вітаміну С, який все це сприяє здоров’ю шкіри по-різному. Вітамін Е, як відомо, боротися із запаленням і зменшити старіння шкіри вільних радикалів в шкірі. Вітамін С також бореться із запаленням і нейтралізує вільні радикали, які передчасно ушкодження і вік вашого обличчя. Це також допомагає тілу у виробництві колагену, необхідний білок, який формує основну структуру шкіри. Омега-3 жирні кислоти зменшують сухість і запалення шкіри, а також допомагають очистити серце, AOS артерій для поліпшення кровообігу. Гарна циркуляція має вирішальне значення для здоров’я шкіри. Цинк також є важливим живильною речовиною, яка допомагає в нове виробництво клітин і процес відштовхування мертву шкіру, яка допомагає надати шкірі приємне світіння.

Всі ці продукти дуже корисні для шкіри. Але наступного секрет захисту шкіри їжа може дивувати і радувати вас: Шоколад. Вірте чи ні, шоколад насправді має деякі супер поживних речовин своїх власних. Він містить катехіни і флавоноїди. Поліфеноли, такі як катехіни знайдені в какао, фактично повідомлялося, поглинаючих УФ-світла, який може вносити внесок в останні дані, що щоденне споживання какао фактично зменшує УФ-чутливість в шкірі. Ці катехіни також несуть відповідальність за поліпшення кровотоку, який так важливий для здоров’я шкіри. Флавоноїди також трохи розумів поживної речовини в какао з істотною користю для здоров’я на шкіру. Недавні дослідження показали, що дієта, багата Флаваноли зменшується чутливість людської шкіри до ультрафіолетового випромінювання і допомагає підтримувати здоров’я шкіри, покращуючи структуру шкіри та її діяльність.

Тепер це Байдуже, АОТ означає, що ви повинні лежати на пляжі з гігантським моноблок в руці, думаючи, що підточують захистять вашу шкіру. Ніщо не може замінити хороший сонцезахисний крем (SPF не менше 30), коли справа доходить до щирої захистом від ультрафіолетових променів. Але дієта важлива і, звичайно, шоколад слід вживати в помірних кількостях. Існує новий тип здоровий шоколад, який забезпечує ідеальне розміру укусу частин для здорового добової дози. Він також поставляється в комплекті з додаванням поживних речовин і вітамінів, які допомагають просувати загальний стан здоров’я, а також здоров’я шкіри.