отримання м’яса-реалістичний підхід

При всіх трюків і вивертів там для втрати ваги, це не дивно, що багато фармацевтичні компанії повідомляють про рекордні прибутків від таблетки для схуднення і чудодійних ліків. Правда, втрати ваги і мають струнке тіло це все про налаштування очікувань і наступних через с цілями. Як людина, яка була з зайвою вагою, і вниз правильний жир, я можу вам сказати з упевненістю, що всі втрати ваги таблетки і добавки в світі не допоможе, якщо у вас немає приводу, щоб змінити свій спосіб життя. Для деяких, моя порада може бути трохи тупий, але моя мета в цій статті не прасувати ваше его, а, скоріше, щоб допомогти вам сконцентруватися на тому, щоб у форму.

які мають право мислення

На мить забути шум і сміття, яке ви чули про швидкої втрати ваги трюки. Забудьте про всі знаменитостей, як Опра Вінфрі, і Крісті Еллі, яка безсоромно поширюваної методи пролити фунтів, які не працюють. Все, що вам потрібно зробити, це підійти до дзеркала і запитати себе: “Чи подобається мені те, що я бачу”? Це нормально плакати, впадати в депресію і навіть злим. Вам знадобляться ці емоції, щоб використовувати енергію і силу волі, щоб перетворити ваше тіло. Візьміть ваш стільниковий телефон або вірний друг і сфотографувати себе на всі ваші в’ялі слави. Тримайте цю картину у вашому гаманці або на вашому холодильнику, як щоденне нагадування про те, що ви не хочете бути.

Перший крок до отримання у формі це встановити реалістичні очікування. Планування піти в спортзал протягом 2 годин на день, і нічого не їсть грейпфрут може здатися відмінною ідеєю, але ви можете дійсно йти в ногу, що ПАРЄ протягом тривалого часу? Моя порада полягає в плануванні вправи і дієти режим, який може поміститися в свій щоденний графік. Важливо, щоб кожен день, ви плануєте щось я хотів би назвати “мені час”. Ваш “мені час” є час доби, де ви близько світ поза, і зосередитися на поліпшенні вашого тіла. Ви навіть можете запланувати два “мене раз” у свій день. Наприклад, на час обідньої перерви, у той час як ваші колеги завантажуються на Мак-Дональда і нездорової їжі, ви готуватися і йти на прогулянку. Візьміть з собою спортивну сумку працювати ваш піт і кеди. Якщо Ви працюєте у висотній будівлі, і виходити на вулицю не варіант, спробуйте їхати на ліфті на дно і підйом на кілька сходових прольотів. Поступово ви зможете створити свою витривалість і прискорити ваш обмін речовин. На мій погляд, ваше обідній час діяльність має вирішальне значення для мають струнке тіло. Крім цього, ви не повинні допустити, телефонні розмови, зустрічі або іншими співробітниками перервати спеціальний час доби.

Робити час на відвідування тренажерного залу

Включення годину вашого дня в тренажерному залі так само важливо, як час, який ви витрачаєте на себе під час обідньої перерви. На мою власного досвіду, найкраще йти прямо в спортзал безпосередньо після роботи. Це виключає можливість отримати комфортно на дивані, і продування вашу роботу на інший день. Зробити її пріоритетною перебудувати графік у вашій, так що ви в тренажерному залі відразу ж після роботи. Не виправдовуватися, просто зроби це! Поєднання кардіо під час обідньої перерви, а потім силові тренування це потужний удар, щоб ваш метаболізм, і буде мати велике значення, допомагаючи вам схуднути, і підтримки ваги назавжди.

виробити рутини

Тому що кожна людина має свій власний темп, це не було б розумним для мене, щоб сказати вам, який тип роботи рутинної ви повинні зробити. Я пропоную вам здійснювати резистивної тренування (підняття важких) принаймні 4 рази на тиждень. Я також настійно рекомендую працювати над однієї частини тіла на день тільки. Якщо у вас є тільки одна година на день, щоб провести в тренажерному залі, це набагато краще зосередитися на навчання однієї групи м’язів, а не поспішають дістатися до всього. З часом ви можете налаштувати ваш виходи роботи, щоб зосередитися на частини тіла, які найбільше потребують поліпшення. Я також раджу дотримуватися високого числа повторень протягом перших десяти тижнів. Пам’ятайте, що ваш пріоритет, щоб схуднути, а не наростити м’язову масу. Висока репутація роботи виходи збільшить вашу частоту серцевих скорочень, а також тонізують м’язи волокон. Цей метод допоможе вам побудувати середнього, худорлявий, м’язи машини. Репс від 12 до 20 для кожного набору повинні робити свою справу. Використовуйте вагу ви можете спокійно піднімати, і сконцентруватися на формі. Це не зробить ваше тіло не добре робити руку завитки якщо ви розмахуючи гантелями повсюдно, тому що вони занадто важкі. Повільно, концентровані, контрольованих рухів буде чудово працювати. Чергуйте ваші процедури шлунка в будь-який інший роботи в. Ви можете мити дошки ABS, але ви повинні пам’ятати, що м’язи живота потрібно відіграватися, як і всі ваші інші частини тіла.

правильне харчування

Існують буквально тисячі божевільних а іноді і небезпечних дієт там. Одне можна сказати напевно про людське тіло, якщо ви не спалюєте більше калорій, ніж ви споживаєте, вона буде зберігатися у вигляді жиру. Я залишу це до вас, щоб забрати останні дієта примхи, але тут є кілька необхідності я рекомендую для отримання м’яса.

Тримайтеся подалі від продуктів, які містять велику кількість цукру, солі і насичених жирів. Прикладом може бути ваша середня чашка кави. Не завантажуйте його з вершками і цукром. Хоча це дасть вам енергію коротким терміном, цукор і зайві калорії будуть поміщені в жирові відкладення шляхом з вашого тіла. Чи не Коли ви їсте в ресторанах, говорять не на їжу з олією, сиром, і натрій. Це краще мати посипати салат з лимонним соком, ніж вилити на калорії з фермерським соусом. Вживайте в їжу продукти з високим вмістом клітковини, такі як фрукти і овес. Ці види їжі очистить вашу систему і надасть вам складними вуглеводами для вашої діяльності фітнесу. Це також гарна ідея, щоб їсти невеликими порціями протягом дня. У вашій колишнього життя, це могло б бути добре, щоб з’їсти великий їжі один раз на день, але швидше за все, ваш організм не може переварити всі калорії. Якщо ви знаходитесь на 1000 калорій в день дієти, розділити ці блюда так, вони рівні 250 калорій на кожний прийом їжі. Цей метод буде супер зарядити ваш метаболізм і навчати його перетравлювати їжу на постійній основі. Через кілька тижнів, ви помітите фунтів починають танути. Ще одна перевага цього типу є програми є те, що ви не збираєтеся довгі години, щоб бути голодним, тому що ваші страви поширене кожні кілька годин. Так ви будете їсти чисту й здорову звідси на, дати собі перерву іноді при вживанні в їжу все, що хочете, один раз на тиждень для однієї їжі. Не хвилюйтеся, ваше нове тіло буде в змозі впоратися з задоволенням. Нарешті, споживати стільки ж води, скільки можливо. Вода піде на користь вашої мети втрати ваги, допомагаючи вам почувати себе добре, і тримати ваш травний тракт працює нормально. Крім того, ви будете мати потребу в додатковій води, щоб замінити всі піт з обіду серцевої діяльності і роботи ваших аутів.

Маючи струнке тіло не слід розглядати як короткострокова мета. Навпаки, це мета життя час, в якому ви граєте свідоме і активну участь в кожен день. Ви можете змінити своє тіло в будь-який час, до тих пір, поки у вас є воля і прагнення, щоб це відбулося. Це все про вибори. Запитайте себе: “Який вибір я зроблю сьогодні”?

Будь ласка, проконсультуйтеся з вашим лікарем перш ніж вступати у фізичну активність.