ортодонта для дорослих

Експерт ортодонта для дорослих становить використання передових ортодонтичних технологій для забезпечення пацієнтів красива посмішка в більш комфортним і зручним способом. Крім підвищення вашого зовнішнього вигляду, ефективне ортодонтичних процедур забезпечення кращого здоров’я зубів.

різні плани лікування для дорослих

Ортодонтичне лікування може бути взятий в будь-якому віці. Для лікування дорослих, різні плани лікування розроблена і здійснюється ортодонтів. Відповідні плани лікування запропонована ортодонтів У результаті ретельного вивчення стоматологічних аномалій через рентгенівські промені та інші методи. Вони також зібрати всю іншу необхідну інформацію та аналізувати загальний стан здоров’я до лікування.

Використовуючи різні плани лікування можна випрямити криві зуби, усунути проблеми, пов’язані з поганою укусів таких як overbites, underbites і crossbites, сумістите широко розставленими зубами, переповнені зубів, виправлення проблем з жувальної і багато іншого.

досягнення найкращих результатів в мінімальні терміни

Для того, щоб випрямити зуби кручений, передовою технікою, включаючи коригувальні звичайні металеві скоби, знімний невидимих ​​суміщення таких як Invisalign, прозорі або білі підтяжки, фіксаторів і багато інших варіанти. Скоби популярним серед дорослих, але відповідні коригувальні техніки будуть запропоновані ортодонт залежно від характеру аномалій.

Тривалість лікування залежить від пацієнта і складність проблеми. У звичайній ситуації, лікування може бути завершена в близько дванадцяти місяців. Під час лікування консультації з ортодонт кожні чотири-вісім тижнів дуже важливо. Для отримання подальших позитивних результатів, пацієнти забезпечені фіксаторами з метою збереження зубів у новому положенні доти кістки і смола не стабілізована.

проконсультуватися у фахівця ортодонта

Коли ви плануєте пройти ортодонтичне лікування для поліпшення Вашої посмішки і зовнішній вигляд, не забудьте скористатися послугами досвідченого ортодонта. Обговоріть з вашим ортодонта про ваших вимог і очікуваних результатів, так що ортодонт може використовувати правильний план лікування.