глікемічного індексу або глікемічного weightburden, яка різниця, і те, що одним використовувати

Поняття глікемічного індексу стала дуже популярною низкою громадських, зокрема, в угоді втрати ваги, навіть якщо, нарешті, використання глікемічного індексу має бути в основному спрямовані на підтримку здоров’я. Але нагадаємо, що поняття глікемічного індексу?

Більше одного харчового викликає секрецію інсуліну швидко після прийому їжі, більше його глікемічним індексом відомий як “високий або високий”. Там існують зараз таблиці з глікемічним індексом більшості продуктів харчування. Вважається, що їжа, що має показник вище 70 повинні бути поглинені зваженого і що їжа нижче 50 є сприятливим для здоров’я.

Але треба дбати; глюкози в крові індексу залежить від значення глікемічного індексу конкретного харчового продукту, але також від кількості glucids, що містяться в споживаної частина цієї їжі. Щоб є невелика кількість дуже гіперглікемічна їжа буде мати менший вплив на глюкозу індекс у крові, ніж споживає велику кількість харчування нижче в glucids.

Саме тут, що поняття глікемічного заряд, який враховує в той же час глікемічний індекс їжі, але і споживаної кількості (стандартний вага порції), а частка glucids містяться в їжі частини.

Глікемічний заряду таким чином продукт глікемічного індексу та кількості glucids, що містяться в порції їжі / 100.

Наприклад:
– Білий хліб з частиною 30 гр: GIycemic індекс, що дорівнює 70
Глікемічний заряд, рівний 10

– Хліб з цілісної пшениці з частиною 30 гр: глікемічний індекс, що дорівнює 72
Глікемічний заряд, рівний 8

– Кавун з частиною 120 гр: глікемічний індекс, що дорівнює 72
Глікемічний заряд, рівний 5

– Суха винограду з частиною 60 гр: глікемічний індекс, що дорівнює 64
Глікемічний заряд, рівний 28

– Коричневий рис з частиною 150 гр: глікемічний індекс, що дорівнює 76
Глікемічний заряд, рівний 29

Глікемічний заряду дозволяє прогнозувати наслідки споживання певної їжі матиме на глікемії і, отже, на інсулін відповідь під час їжі. Це можна розрахувати глікемічним страви, скориставшись певним таблицями і в той час присвятити себе певні розрахунки, ви погодитеся зі мною, що це не найпростіший спосіб, щоб скласти їжі!

Крім того, він є відмінним розмістити всередині точки зору вартості глікемічний комісії. Критичні інтерв’ю вивезена дослідники з університету Гарварда показало, що фітнес небезпеки показали кореляцію між глікемічним індексом і до глікемічним комісії. Ці інтерв’ю підтверджують, що дієта і дорогим глікемічним індексом менше конструктивної, тому що фітнес, ніж дієта і слабкі глікемічним індексом. Крім повідомлення, перевіряючи момент споживати повністю дієту, яка приносить слабкі комісії глікемічного, є небезпека, з результатом скорочення надмірно glucids всередині універсальний також всередині замінюючи один одного за допомогою дієти надмірно багатими всередині chubbiness, що може Трот непорозуміння .

Все, що насправді вважає всередину їжу, це не те, що він має низький глікемічний комісії, як це низько glucids всередині, але вона багата всередині вуглеводної дієти і слабкі глікемічним індексом.

Усередині звичка досить легко підтвердити переважно споживають дієта викликає глікемічним індексом, який менше, ніж 50, а також до дієти розташований між 50 і 70.

Для індукції аспекти харчування глікемічний індекс більше 70, вони повинні участі вичерпується упущення або мізерно малих кількостях!

Використовуйте глікемічного індексу для порівняння їжа порівнянного характеру, використовувати глікемічний плату, якщо ви розумієте, що для частини їжі, глікемічний індекс високий, тоді як його зміст glucids слабка.

Ви відкриєте для себе тут таблицю глікемічного індексу всередині перед статтею.