була стати органічною інше слово для хімічної

Термін органічних починає ставати тенденцією. Все більше і більше компаній маркування своєї продукції як природні або випливають з усіх природних речовин. Незалежно від того, ви когось, хто хоче відігравати активну роль в екологічній обізнаності, ви хочете захистити ваше обличчя від агресивних хімікатів або у вас чутлива шкіра, ви повинні бути в змозі визнати правду від вигадки, що розміщуються на етикетках.

Головним завданням будь-якого споживача, який намагається купити органічні продукти догляду за шкірою має бути те, що немає ніякого регулювання наскільки покласти органічні на етикетці. Багато догляду за шкірою компанії, які стверджують, що органічні дружній фактично поставив вуглецю в суміші їхньої продукції. Отже, як ви можете сказати, що ваш догляд за шкірою лінії дійсно має у своєму інгредієнти? Ви завжди повинні перевірити етикетку, перш ніж купити будь-який органічний продукт для догляду за шкірою.

Якщо ви бачите, що продукт сертифікований органічно, це означає, що вони пройшли правил Продовольчої і сертифікованих органічних стандартів. Переконайтеся, що продукт ви купуєте не містить пестицидів і синтетичних продуктів на етикетці. Є багато компаній, які зробили ставку на те, що споживач не буде поспішати, щоб прочитати етикетку і вони будуть купувати їх продукт, заснований на передній назві продукту. Не лінуйтеся і думають, що читати етикетки збирається зайняти багато часу.

Коли ви знаєте, на що звертати увагу, Ви будете сканування етикетки лівий і правий в лічені секунди. Деякі з загальних речей, щоб шукати на інгредієнтах лістинг Органічні продукти перших чотирьох інгредієнтів. Перші чотири інгредієнти, за законом, складають більшу частину продукту. Ви також повинні остерігатися продуктів, список води для одного зі своїх перших інгредієнтів, тому що це буде означати, що продукт використовується в основному воду і трохи ще.

Крім того, ви повинні перевірити, щоб побачити, якщо ви розпізнавати слова. Ключ до органічних є те, що це природно, так що якщо ви не визнаєте будь-який з перших декількох слів, вони, ймовірно, синтетичних. Нарешті, це не займе багато часу, щоб роздрукувати короткий список найбільш поширених синтетичних матеріалів і пестицидів виявлено в косметичних виробів на вашій пошукової будинку. Ви можете роздрукувати список, ламінат, а потім тримати його під рукою, коли ви ходите по магазинах для вашої краси режиму.

Ви також можете перейти до найбільш всіх природних крайнощів і спробувати свої власні вигадки будинку. Там немає нічого, як за допомогою маски з майонезу і вазелін для того, щоб поставити деякі вологи у вашій сухою і лущиться шкіри. Гамамелісу змішується з олією чайного дерева і алое віра зробить велике миючий засіб для обличчя під час сушіння до будь-якого акне, які можуть затримуватися.

Ви можете також змішати деякі морської солі і вазеліну для великого відшаровується. Я вчився трюк від моєї прабабусі, яка була передана з покоління в покоління в моїй родині.

Вони являють собою суміш трав, які продаються в коробці в магазинах здорової їжі. Ви берете пару столових ложок трави і варити їх у каструлю з гарячою водою. Після того як вони кип’ятять хвилин п’ять, портьєри рушником над головою і випускати пару з каструлі відкриваються все пори на вашому обличчі. Ви будете вражені, огиду і на матеріал, який вийде з ваших брудних пори, і у вас буде миттєвий результат, які коштують менше, ніж будь-які особи. Тепер, що ви називаєте органічні.