боротьби з видимими ознаками старіння

Ваша шкіра

Шкіра є найбільшим органом тіла, і в значній мірі залежить від процесу старіння. Естроген рецептори були виявлені на клітинних компонентів шкіри і більш низькі рівні естрогену впливають на шкіру клітина metabolims. Зміни в шкірі колагену призводить до зниження еластичності шкіри і міцність. Існує чітке зниження вироблення колагену після менопаузи. Зміни в венозність не знайдені після менопаузи. Шкірний кровотік значно зменшується у жінок в постменопаузі.

Ремонт функції в шкіру регулюється групі хімічних речовин, званих «цитокінів. У цей епідермального фактора росту клітин (ECGF), трансформуючий фактор росту (TGF), і ангіогенез фактором. AF стимулює відновлення мікросудинної системи в шкірі. TGF і ECGF стимулювати швидкий проліферації клітин для заміни мертвих або пошкоджених клітин.

Надмірна дія УФ-променів викликає окислення колагенових і еластичних волокон у цій шкіри. Це, у свою чергу, викликає “зшивання”. Зшивання викликає колагену в шкірі, щоб заплутатися і жорсткість. Це призводить до в’ялості шкіри і втрата еластичності шкіри, і дозволяють мімікою поставити глибоких ліній і зморшок на шкірі. Деякі з цих ультрафіолетових променів може бути припинено шляхом використання сонцезахисних засобів і сонцезахисних засобів. Деякі з цих пошкоджень може бути змінена за рахунок використання «пілінгу ‘-, де зовнішній шар шкіри віддаляється з використанням слабокислою формули, яка видаляє пошкоджені шари і стимулює виробництво більш сильною, більш товстий шар шкіри.

Вільні радикали являють собою молекули, створювані окислювальних хімічних реакцій в організмі. Ці вільні радикали ушкоджують клітинну ДНК і викликати мутації в клітинах шкіри. Вільні радикали пошкодження може бути припинено шляхом використання антиоксиданти, як всередині, так і місцево. Антиоксиданти залучення і пов’язують ці молекули вільних радикалів, що робить їх нешкідливими.

Передчасне старіння шкіри можна уникнути шляхом запобігання надлишкового впливу сонячних променів і забруднюючих речовин, а також забезпечуючи шкірі необхідні живильні речовини до самовідновлення. Забезпечують шкіру з блоками вона повинна за рахунок підтримки достатніх споживання таких поживних речовин:

харчування для в’янучої шкіри

Цинк: Цинк потрібно для виробництва синтез колагену і еластину, а також репарації ДНК. Цинк потрібно для дублювання ДНК, яка необхідна для ділення клітин. Цинк потрібно для виробництва деяких білків, видалення пошкоджених або мутованих тканини, а також для супероксиддисмутаза, потужність антиоксиданту.

Мідь: Мідь допомагає стимулювати вироблення колагену і еластину, допомагає згустити дерми, збільшує кровопостачання і насичення киснем і працює, щоб стимулювати супероксиддисмутази.

Сірка: Сірка є компонентом білка кератину знайти в нігтів, волосся та шкіри. Сірка необхідна для виробництва колагену і потрібно для виготовлення сполучних тканин.

Вітамін А: Вітамін необхідні для здорової шкіри. Серйозний недолік або надмірне споживання може призвести до сухої, грубої шкіри, серед інших проблем. Аскорбілпальмітат наноситься на шкіру знизився рівень освіти вільних радикалів *.

Вітамін С:. Відомий його антиоксидантними властивостями фотозахисних властивості місцевого застосування вітаміну С були також продемонстровані, що вказує на його використання у профілактиці та лікуванні старіння шкіри. Місцевого застосування 5% крему вітамін С є ефективним методом лікування, клінічно показано для поліпшення світлом шкіри. **

Вітамін D: Вітамін D, як було показано зворотне пошкодження шкіри, збільшення загоєння ран. Вітамін D утворюється в організмі у відповідь на сонячне світло, і було показано, надають сприятливий вплив на ремонт шкіри і росту волосся. Вітамін D рідко вимагає добавок, і 15 хвилин щоденних низьких сонце має стимулювати адекватне виробництво цього гормону, як вітамін. ***

Вітамін Е: Вітамін Е є потужність антиоксиданту. Експерименти показують, що, що він може захистити від деградацію колагену і запобігають пошкодження шкіри екологічних образа і старіння. ***

Коензиму Q10 (убіхінон): внутрішні та місцеве застосування коензиму Q10 робить сприятливий ефект запобігання фотостаріння. CoQ10 проникає в життєздатні шари епідермісу і знижує рівень окислення. Скорочення глибини зморшок після застосування CoQ10 також було показано в клінічних випробуваннях. CoQ10 запобігає окислювальні пошкодження ДНК і пригнічує деградацію колагену. ****

Література:

* Захист шкіри від ультрафіолетового індукованих вільних радикалів з аскорбілпальмітат в мікроемульсії. Jurkovic P, M Sentjurc, Gasperlin M, J Kristl, Пекар С. фармацевтичного факультету Університету Любляни, Любляна, Словенія.

** Актуальні аскорбінової кислоти на фотостаріння шкіри. Клінічна, топографічних і ультраструктурні Оценка: подвійне сліпе дослідження в порівнянні з плацебо. Гумберт PG, M Haftek, Creidi P, Lapiere C, B Nusgens, Річард, Шмітт D, Рушниця, Zahouani H. Відділ дерматології лікарні Saint Jacques, Університету Франш-Конте, Безансон, Франція.

*** Вітаміну D підвищує мітогенез опосередковано кератиноцитів рецептор фактора росту кератиноцитів. Gamady, Корен R, Рон D, Ліберман UA, Ravid А. Василя і Джеральд Фельзенштейн Медичний дослідний центр, Саклера медичного факультету Тель-Авівського університету, Петах-Тіква, Ізраїль.

*** Вік-залежні збільшення експресію колагенази може бути зменшена на альфа-токоферолу через інгібування протеїн-кінази С. Ricciarelli R, Мароні Р, Ozer N, Zingg JM, Ацці A.Institut хутро Biochemie унд Molekularbiologie, Universitat Берні, Швейцарія .

**** Коензим Q10, шкірні антиоксидантом і антидепресантом. Хоппе і, Bergemann J, Diembeck W, J Ennen, gohla с, Харріс я, Яків J, J Кільхольц, Мей Вт, Pollet д, schachtschabel д, Sauermann г, V Шрайнер, удар F, Стекел f.paul Герсон Унна дослідний центр , Beiersdorf AG, Гамбург, Німеччина