Як розгладити зморшки

Зморшки є одним з найбільш часто ненавиділи межі старіє. На щастя, різні омолоджуючі процедури доступні у вашому Остін косметичної дерматології клініки, дозволяючи вашої зовнішності відповідають Ваші життєві сили в молодості.

Ботокс

Ботокс ® представляє можливо, найпопулярніший зморшок зниження технологій на ринку сьогодні. Це впливає на м’язи, які створюють рух в особі, таких як лінії похмурого погляду. Перешкоджаючи ті м’язи, рух хмурячись не може відбуватися в лоб, створюючи гладку рівнину, де там звичайно було б зморшок і ліній.

Термаж

Термажа ® також розгладжує шкіру, але він може бути використаний в будь-якому місці на тілі. Коли шкіра починає провисати і зморшок розвиватися, колагену під шкірою стала хиткою і пухким. Термаж ® посилає радіочастот в шкіру, випрямлення колагену назад і, таким чином, розгладжуючи шкіру, яка лежить на ньому. Термаж ® природно омолоджує тіло і шкіру обличчя.

шкірні наповнювачі

Такі бренди, як Juvederm ™ і Restylane ™ спеціально розроблені, щоб товстіти відступом шкіри. У випадку сильно глибоких зморшок, шкірних наповнювачів вводять гіалуронову кислоту нижче ураженої ділянки. Потім він виштовхує відступом області, що робить шкіру над виглядати гладкою і жорсткою. Шкірні наповнювачі можна також використовувати повніти губи в певних ситуаціях.

Лазерна шліфовка шкіри

Пілінг допомагає видалити зморшки шляхом шліфування від поверхні клітини і заохочення нових зростання. Під час лазерного омолодження шкіри, ваш Остін косметичний дерматолог використовується СО2-лазер, щоб пом’якшити шкіру. Оскільки лазер істотно спалює верхній шар шкіри, він вважається досить інвазивна процедура, яка вимагає деякого простою гояться з новою шкірою. Це впливає зморшок, шрамів і сонячних променів на пацієнта руки та обличчя.

хімічний пілінг

Хімічні кірки, такі як B-LIFTx ®, також спливати на поверхню шкіри. Тим не менш, вони використовують хімічні речовини, а не лазери для відлущування і оживити. Оскільки середовище відрізняється, пілінги менш агресивні, ніж лазерна шліфовка шкіри. Хоча це означає, коротким часом відновлення, це також означає менший вплив на важкі зморшки.

Якщо ви втомилися від зморшок на раніше гладка шкіра, графік консультацій з ключі Zimmet та дерматології. Остін косметичний дерматолог, доктор Zimmet, допоможе вам визначити, який метод догляду за шкірою найкраще відповідають вашим потребам по догляду за шкірою.