Як виглядати молодо в 40-х роках

Не забувайте хвалити Ваш забарвлення. Якщо ви, здається світло і приглушені, носити одяг, аксесуари, макіяж кольору і приглушені світло, а також. Ви можете поставити на деякі темні кольори, але переконайтеся, що вони вимкнені.

Світлі тони ми згадували вище пропонують хороший, основний діапазон того, що ви повинні шукати для того, щоб залишатися шукає молодих і сяючою. Жінки у віці 50 або 60 і за його межами може виявити, що їх кольору легше, ніж у віці від 40.

Слонова кістка, кремовий, камінь, какао, світло-сірий, олово, бірюзовий, темно-сірий деякі нейтралів можна вирушати на зустріч, як верхні, нижні або обох. Кольори, такі як блакитний, м’ята, первоцвіт, пастельний рожевий, м’який білий є кольори, які ви можете застосувати для вашої блузки, шарфи, аксесуари, губні помади, кольору тіні для повік, рум’яна. Ви можете змішувати і поєднувати з нейтральними кольорами.

Для модно виглядати, бути підприємливим і спробувати кольору, як курна троянда, світло вода, світло барвінок, рум’яна рожевих, павич, світло бірюзовий, бірюзовий, волошковий, і навіть герань. Якщо ви любите привіт зображень Договірні моді, змішати світло чирок з рум’яна рожевого або світло-аква з курній троянди.

Ці світлі тони палітри свіжий і жіночний, з квітами, які дуже приємно для зрілої жінки. Дбайливе використання нейтральних кольорів важливо для тих з вас, хто має формальний гардероб бізнесу. Успішне використання кольори, такі як світло-сірий, темно-сірий і світлі відтінки темно-синій, завжди буде давати вам більш молодий вид.

Доброю новиною є те всіх домінант, ви можете мати самий цікавий похід по магазинах у весняні та літні місяці, коли світло і пастельні тони в достатку. Ви також можете вибрати з широкого асортименту тканин при виборі, що одягти. Майте на увазі, що це має сенс зробити вибір на користь машинного прання штук, однак, тому що світлі відтінки мають тенденцію, щоб отримати неохайні швидше. Краща новина для вас, що світлі і чисті кольори цієї палітри відображатиме на ваше обличчя, зводячи до мінімуму будь-які темні тіні навколо очей і рота.

Намагайтеся не носити двох темних кольорів разом. Це просто і пригнічувати природне забарвлення. Ваша найбільша проблема буде в покупці зимове пальто, так як більшість з них приходять в темних тонах, верблюд це відмінний варіант, просто переконайтеся, що вона не відповідає вашим волоссю занадто близько.

Слідувати певним правилам;

Завжди носіть світлого кольору біля обличчя
Носити два світлих тонах разом
При носінні середніх до темних відтінків від вашої палітрі завжди додають світла контрастного кольору, це може бути ваш ювелірні вироби, взуття, шарфи
Носіть як світло основи, а можливо, як ви шкіра тонка і делікатна.

Однак ви змішувати і поєднувати, переконайтеся, що колір ваших компліментів взуття з брюками або спідницею, здається вище. Що стосується вашої сумкою, вони можуть збігатися з будь-яким кольором на вашому одязі не потрібно колір вашого взуття.