Цілющі смарагдово

Інтенсивність і різні відтінки зеленого, що робить смарагди так вкрай захоплююча і затребуваних. Час від часу, смарагди були оцінені більш високо, ніж навіть алмази так як вони дуже рідкісні. Занурений у таємниці і пов’язаний з роялті, смарагди дійсно прекрасний вибір, щоб створити твір заповітної коштовності, такі як кільце, намисто, браслет або яка буде виблискувати і радувати око.

Смарагди вже давно використовуються в кронах і ювелірних виробів королівської сім’ї. Клеопатра була особливо люблять зелений дорогоцінний камінь, як було російських царів, серед яких були смарагдів у велику частину своїх коштовностей корони. Крім того, яскраво-зелена різновид цією перлиною присвячена Венері, богині любові. Смарагд, як вважали, спеціальні повноваження, які дав власникові уявлення про сьогодення і майбутнє допускаючи при цьому ясно пам’ять про минуле.

Цілющі сили Смарагдового

У стародавні часи, смарагди були нібито зможе заспокоїти очі, зберігати цнотливість молодої жінки, лікування дизентерії, і запобігти епілепсію і негативні наслідки злих духів. Він був використаний для полегшення пологів і вважається символом вірності, молоді, відродження, і навесні. Тим не менш, мутно-зелені вважається ознакою обману. Смарагди були навіть використовувався як ліки колись і дано у вигляді порошку для людей, які страждають на епілепсію.

про перлину

Смарагди є частиною берилію сімейства дорогоцінних каменів з семи до восьми рейтингу за шкалою твердості Мооса. Хрому і ванадію повинні бути присутніми, щоб дати їх прекрасні смарагди зелене забарвлення. Цей камінь видобувають в основному в Колумбії, хоча цінного руди був виявлений в Бразилії і Замбії, а також.

Якість смарагд в значній мірі визначається його колір. Глибокі і ясні зелені без хмарності або каламутить від кольору вважається ідеальним для відтінками смарагду. Майте на увазі, що кожен смарагдово містить включення, яка також називається “Jardin”. Для того, щоб зробити їх менш помітними, смарагдово сьогоднішньої зазвичай лікують за Opticon, яка також захищає камінь від розтріскування. Іншим фактором варто смарагд є розмір дорогоцінний камінь, з більш великих каменів є найбільш цінним.

Чи встановлені в жовтого або білого золота, а пару сережок, обручку, або прекрасним намистом, смарагдові прикраси є приголомшливим доповненням у гардеробі будь-якої жінки. Купити високої якості смарагди ви можете собі дозволити, і у вас буде як інвестиції і пункт нев’янучої краси.