Нью-Мексико пластичної хірургії корисним керівництво хірургічною процедурою виборів у Нью-Мексико

Для жителів Нью-Мексико, пластична хірургія стає все більш поширеним. У п’ятірку найпопулярніших пластичних процедур хірургії є лазерна шліфовка шкіри, грудні імплантати або збільшення, абдомінопластика хірургії, обличчя підйомники і Ботокс лікування ін’єкції.

Для отримання додаткової інформації про ці п’ять Нью-Мексико процедур пластичної хірургії, читати для повного огляду кожної процедури, а також відгук про те, щоб знайти сертифікований хірург у вашому районі.

лікування ботоксом

З точки зору популярності Нової Мексиці хірургії пластику, ботокс, подає найпопулярніші процедури в державі. Тому що це недорогий препарат, який вводять в строгому, а не повна хірургічна процедура, це дуже популярно і результати носять тимчасовий характер.

Ботокс працює по суті, паралізуючи особа. Це токсична отрута, хоча безпечні в малих дозах, і як тільки вводиться, отрута прикріплюється до м’язів і зупиняє їх від зараження. Ті хвилини скорочення м’язів, що причиною появи мімічних зморшок, а також їх розвиток.

Підтяжка обличчя

Підтяжка обличчя вважається основною хірургічної процедури. Нью-Мексико пластикових варіант пацієнтові операцію з підтяжки обличчя повинні пройти від 2 до 3 годин операції після якого випливало, тижневі період відновлення.

Як правило, особа підйомники коштують від $ 8000 і $ 12000, і їх метою є підтягти в’ялу шкіру, усунути поява зморшок і виправити проблемні області, як подвійне підборіддя або щоки. Важливо пам’ятати, що підтяжка обличчя не є абсолютно постійним, але, як правило, триває близько 10 років.

абдомінопластика хірургії

Пластика живота є хірургічні процедури, покликані змінити, перемістити і підтягують шкіру і м’язи в черевній області. У той час як абдомінопластика може реструктурувати живота пацієнта, це не рекомендується для пацієнтів з надмірною вагою або в якості заміни для їжі правильне харчування.

грудні імплантати

Клінічно називають збільшення грудей, Нью-Мексико пацієнтів пластичної хірургії зробили грудні імплантати популярна процедура в цьому південному штаті. У типовій збільшення грудей, пластичний хірург робить невеликий розріз під грудьми, і вставляє або фізіологічний розчин або силіконовий імплантат над або під грудний м’яз.

шліфування шкіри з лазерною процедури

Лазерна шліфовка шкіри є революційним нехірургіческіх альтернатива для нових пацієнтів Мексиці пластичної хірургії. Глибокого очищення лазерного випромінювання використовується, щоб зменшити поява рубців, пігментних плям, дрібних зморшок і нерівний тон шкіри. Ціни можуть варіюватися від $ 85 для простої, одноразовий основного лікування до $ 3000, для обширної, повне лазерне омолодження шкіри.

знаходження практиці пластикової хірургії в Нью-Мексико

Якщо ви шукаєте для кваліфікованого практикуючого Нью-Мексико пластичної хірургії, спробуйте пошукати Американського Товариства сайт пластичного хірурга під Новий розділ Мексиці.