Здорові поради волосся та поради шампуню

Кондиціонери для волосся є продукт, який повинен поліпшити текстуру і зовнішній вигляд людського волоса. Кондиціонери для волосся, на відміну від шампунів, зв’язуються з волоссям і не розмити для того, щоб надати волоссю бажаний зовнішній вигляд. Більшість людей використовують цей продукт, тому що ваші волосся одна річ, ви не хочете, бездоганно чисті. Реальна функція хороший кондиціонер для волосся полягає в лікуванні волосся після шампуню і допомагає приборкати його для наступного догляду процес; розчісування, сушіння, керлінг, випрямлення і т.д.

Кондиціонери, схожі на шампуні, прийти в різних формах. Знову ж ви можете знайти продуктів, характерних для результату ви шукаєте. Хоча первинна мета кондиціонери для волосся було просто допомогти Detangle чисте волосся, тепер ви можете отримати той, який буде вирішувати одну з багатьох проблем, ви можете мати. Вам потрібен зволожуючий? reconstructer? Шампунь? губ? теплової захистом? У Вас є грубе? супер кучеряве? дуже суха? дуже тонка? рідшають? кучеряве? або кольорова? волосся. Існує продукт, там для вас! Просто пам’ятайте, кондиціонер покидає продукт на волосся, чи є це багато для сухого волосся або легкою для тонкого волосся, щоб надати йому зовнішній вигляд блиск і глянець.

Якщо у вас кучеряве, грубі, сухі або пошкоджене волосся, спробуйте змозі кожен раз, коли ви шампунь чи намочити волосся. Очевидно зволожуючий кондиціонер буде краще для вас. Ви також можете розглянути глибокі кондиціонерів. Штраф або мляві волосся дійсно може обійтися без кондиціонера. Ви можете просто потрібно Detangler якщо це ваша проблема. Якщо ви використовуєте кондиціонер обов’язково застосовувати його тільки на кінці валу до середини вашого волосся. Це дозволить запобігти жирний маслянистий вигляд ви хочете уникнути.

чайові

– Для досягнення найкращих результатів, нанесіть кондиціонер для волосся на вологе волосся після того, як вичавити більшу частину води.
– Візьміть трохи кондиціонера у ваших руках, і робота її по волоссю. Для нормального волосся почати на півдорозі вгору по валу і тягнути до кінця. Для сухої шкіри голови або дуже сухого і пошкодженого волосся використовувати його на всю довжину волосся, включаючи шкіру голови.
– Промити кондиціонер з прохолодною, а не теплої або гарячої, води, щоб отримати блискучі гриву.
– Прикривайте волосся кондиціонер прямо перед плавання, щоб захистити його від агресивних хімікатів басейну.