Домашні засоби від молі

Родимка або невус є загальним терміном для опису декількох плям або плям, які можуть виникнути на шкірі. Кроти зовсім різних видів – у деяких людей молі можуть бути кольору самої шкіри, а в інших вони можуть бути червоними, засмага, коричневий або навіть чорний. Моль можуть бути невеликі плями на шкірі, або ж вони можуть бути великими наростами бородавчастої на шкірі. Деякі молі можуть бути присутніми від народження (як правило, відомі як родимі плями), в той час як деякі з них можуть з’явитися пізніше в життя у зв’язку з конкретними обставинами.

лікування молі:

1. Приготувати суміш з дрібно лляного землю в лляній олії. Додати тире сирого меду в суміш. Застосуйте це на молі щодня. Через пару тижнів, мовляв зникають і зникають.

2. Розріжте ананас і застосовувати свої свіжого соку на кротів. Повторіть це кілька разів на день. Це швидкий спосіб позбутися від молі. Протягом усього лише пару днів, мовляв буде зменшуватися і зникати.

3. Описаний вище метод також може бути зроблено з соком свіжим інжиром замість ананаса.

4. Покладіть одну краплю грейпфрутового соку на полотні і пов’язати його, як бинт на молу. Змініть пов’язку кожні 5:55 годин.

5. Сік цвітної капусти може допомогти мовляв, щоб знизитися, особливо якщо вони товщі молі бородавчастої. Застосовувати сік одного квіточка цвітну капусту кілька разів на день на моль. Приблизно через два-три дні, мовляв, швидше за все, відпаде від шкіри.

6. Мед сам по собі має цілющі властивості видаляти родимки. Нанесіть мед на моль щоранку.

7. Приготувати суміш з порошок із сушених і смажених шкірки граната і сік лимона. Нанесіть цю суміш на молі протягом декількох днів підряд. Мовляв, в кінцевому рахунку зникають і зникають, або вони будуть падати безпосередньо на шкіру.

8. Якщо у вас вже є кроти, і не хочете від них позбутися, то переконаєтеся, що не дратують молі з одягом або навіть надмірного впливу сонця. Якщо ви це зробите, є ризик того, що мовляв стане ракової. Проте, якщо є певні зміни в молекулі, то він знаходиться на шляху, щоб стати злоякісними. Він повинен бути негайно вилучені.

9. Калій є дуже корисним для людей, які хочуть позбутися від своїх родимок. Яблука містять високу частку калію, особливо у вигляді яблучного оцту.

10. Деякі бородавчаста молі може зникнути, коли сік ріпчастої цибулі втирають над ними. Однак цей метод не гарантується і може працювати тільки на невеликих родимок.

11. Часник також хороший засіб від молі. Це подрібнюють в пасту і застосовується на кількість молей протягом декількох днів.

12. Кульбаба є надзвичайно ефективним у видаленні бородавчаста кротів.

13. Лляне був використаний з традиційними раз для лікування родимок.