Головна лікування екземи

Є багато людей, які шукають для домашнього лікування екземи. Це стан шкіри, які зроблять Вашу шкіру висохли, червоний, подразнення і свербіж. Ви можете отримати його в будь-якому місці на вашому тілі, але він може бути дуже грубо і ніяково, коли ти є на вашому обличчі, тому що це виглядає дійсно погано. Іноді ваше обличчя відчуває себе нормально і інші дні, він відчуває себе дуже роздратованим. У деякі дні це було так свербить, що я подряпав і потерла шкіру, поки у мене не було відкритих ран. Якщо ви когось, що говорив з професійним про це, ви знаєте, що це засмучує, тому що там дійсно не ліки від нього. Саме тому я хочу поговорити з вами про будинок лікування екземи.

Я точно пам’ятаю, коли я вперше потрапив екземи. Мені було 18 років у той час. У той час я не знав, що це було, але були плями червоного висохла шкіра на моєму обличчі, так що я почав ставити зволожувач на ньому. Ніхто з них не працював, так що я весь час намагався тих, що я є. Коли ніхто з тих, працювала я пішов в аптеку, щоб знайти одні з яких призначені спеціально для екземи. Ви можете здогадатися, що жоден з них насправді працювали або. Я так засмучений, що я пішов поговорити з лікарем про це. Він сказав мені, щоб отримати ще один крем.

У цей момент я був хворий лікування і на позабіржовому продуктів, так що я думав, що я з’ясувати, свого роду лікування в домашніх умовах для екземи. Я знав, що харчовий жир був відповідальний за виробництво гормонів здорових шкіри, тому я думав, що використовувати такий підхід. Я отримав деякі риб’ячий жир і почали приймати, що кожен день. Протягом декількох тижнів мого екзема зникла.