Відбілювання зубів є безпечним

Кожен хоче, щоб їх посмішки яскравіше і зуби білішими. Він не тільки виглядає сенсаційним, але воно також дає величезний поштовх нашій самооцінки. В принципі так і будує вид внутрішньої впевненості в собі, що ми прагнемо. Згідно Стоматологічна Hayward, відбілювання зубів безроздільно панувати в світі косметичної стоматології. Це тому, що відбілювання зубів є доступним, дивно безпечним, і зручним серед усіх стоматологічних косметичних процедур.

Процедури відбілювання зубів може бути зроблено або в стоматологічній клініці або вдома. Стоматолог сказав Хейворд професійні процедури відбілювання зубів краще, тому що стоматолог може ефективно полегшити коричневого і жовтого кольору емалі з використанням стан сучасних і сучасного устаткування. Але для тих, хто хоче швидко виправити, відбілювання зубів рішень рясніють і зручно розташовані в районі drugstores.Teeth відбілювання або відбілювання зубів через жорсткого масштабу зуби і плями іноді займає більше, ніж звичайний процес відбілювання зубів, щоб очистити ваші зуби, вона займає сильну хімічних речовин у вигляді відбілювач. Перекис водню широко використовується в відбілювання зубів продукти або Carbmide пероксид. Це створює хімічну реакцію з нальоту і зубного каменю, тим самим послабивши зв’язку він створюється між собою і зубів. Однак, якщо більш використовуватися вона може почати роз’їдати вашу зубну емаль. Зубна емаль речовина, яка покриває ваші зуби і спроби зберегти наліт і бактерії з пробираються всередину самого зуба.

В офісі відбілювання

В офісі відбілювання забезпечує істотну зміну кольору протягом короткого періоду часу є основною перевагою в офісі відбілювання. Цей протокол включає в себе ретельно контрольоване використання відносно високої концентрації перекису гель наноситься на зуби техніка стоматолог або навчених після ясна були захищені з фарбою-на гумових греблі. Як правило, перекис залишається на зубах протягом декількох 15 до 20-хвилинними інтервалами, які складаються в годину (здебільшого). Ті, у кого особливо завзято фарбування можна порадити прийти один або кілька додаткових сесій відбілювання, або може бути запропоновано продовжити домашнього використання відбілювання системи або комплекту.

професійно відмовитися забирати додому набори для відбілювання

Багато стоматологи припускають, що професійно відмовитися забирати додому відбілювання комплекти можуть виробляти кращі результати у довгостроковій перспективі. Візьміть дому комплекти включають прості у використанні нижнього концентрації перекису гель, який залишається на зубах протягом години або довше (іноді на ніч). Чим нижче відсоток перекису, тим більше часу може безпечно залишатися на зубах. Гель наноситься на зуби за допомогою замовних відбілювання лотки, які нагадують рот guards.How ви знаєте, якщо відбілювання зубів або відбілювання для вас? Якщо ваш колір зуба потемніла з часом, але це те ж саме від одного зуба до іншого, відбілювання або відбілювання ймовірно, для вас. Відбілювання краще для людей, чиї плями змінюватись в кольорі від жовтого до коричневого, і викликані зовнішніми чинниками, на відміну від плями всередині зуба.

Якщо ваші зуби сіруватого викликано тетрациклін або травми, відбілювання, ймовірно, неефективна, а інший вид відбілювання зубів слід використовувати.

Тримайте аркуш білого паперу до зубів. Якщо ваші зуби виглядають жовтими, ви, ймовірно, кандидатом на відбілювання зубів. Якщо вони виглядають сірими, то ви, мабуть, немає, і що потрібно проконсультуватися з косметичного стоматолога для іншої форми відбілювання зубів, такі як з’єднання або вінірів.