Juvederm ультра мінімізує недоліки обличчя і омолоджує шкіру

Косметичні наповнювачі використовуються в косметичної процедури, щоб мінімізувати появу мімічних зморшок і допомагають тимчасово відновити еластичність шкіри від старіння. Хоча старіння є природним процесом, багато жінок знаходять, що це легкий перехід з використанням косметичних процедур. Ці методи спрямовані на підвищення фізичної вигляд і допоможе відновити почуття власної гідності і впевненості в собі.

Один з найновіших наповнювачів, щоб увійти в ринок Juvederm Ultra. Цей тип наповнювача використовується для корекції зморшки, складки і зморшки. Він вводиться через шкіру, щоб замінити втрати тканини. Загальною площею проблемою для багатьох жінок є носогубной складки, складки від носа до кута рота. Вводячи Juvederm ULTRA наповнювач, ця складка де-підкреслив і дає клієнтам більш молодий вид. Juvederm ULTRA рішення включає лідокаїн, який робить враження більш приємним і усуває необхідність наявності естетичних ін’єкцій.

Клієнти помітять результати миттєво з косметична процедура, яка використовує цей наповнювач. Існує негайне поліпшення в обробленої шкіри. Більшість клієнтів часто просто потрібно один лікування, але додаткове лікування може бути зроблено, якщо клієнти хочуть їх шкіри або зберегти зовнішній вигляд.

Деякі загальні процедури для обличчя, що багато пацієнтів звертаються включають в себе:
Виправлення мімічних зморшок і зморшок на лобі
Щоки ліфтів
Шкіра контурів (лінії щелепи, підборіддя і т.д.)
Ліфтинг
під очима

Наповнювачі, такі як Juvederm ULTRA може допомогти зменшити зовнішній вигляд ліній і зморшок та відновлення зовнішнього вигляду шкіри. Д-р Джон Арлетт в Калгарі є сертифікованим дерматологом і навчається в дерматологічній хірургії. Д-р Джон Арлетт також є засновником Фонду Освіти Арлетт. Додаткові відомості про д-р Джон Арлетт або Калгарі косметичний кабінет.