інгібітори росту волосся – просто афера

Афера нечесними спроби змусити вас розлучитися з вашими грошима, роблячи перебільшених заяв або неможливості доставки товару обіцяли.

Так само є такий величезний попит на зручні способи видалення волосся, входження на ринок кілька років тому рішень відомих як інгібітори волосся, які стверджують, уповільнити або навіть зупинити постійного росту волосся, вітали багато.

Однак через сумнівні заяви і багато розчаровані клієнти в деяких випадках, крики “афера!” Можна почути на деяких форумах, веб-сайт.

Чи є ці звинувачення виправдані? Просто те, що правду про волосся інгібітори?

Я був маркетинг волосся інгібітори тепер протягом кількох років і може забезпечити деякі чесні відповіді.

По-перше, важливо, щоб зробити трохи контроль над фірмою просуванні продукту і подивитися, якщо є якісь негативні коментарі в Інтернеті. Зазвичай тільки входить в назву продукту або компанії, а також слово “афера” або “скарги” в Google дасть вам вказівки.

Є претензії, в деяких місцях, що волосся інгібіторів може призвести до видалення волосся. Особисто я б не сказав, що це поширене. Можливо, в деяких випадках це може бути у випадку, але електроліз і лазерне видалення волосся, здається, єдиний постійний методів видалення волосся в даний час. Навіть тоді, результат може варіюватися від людини до людини і не може бути поновлення зростання в деяких випадках.

Схоже, однак, що волосся інгібіторів може уповільнити швидкість росту волосся, якщо використовувати після кожного сеансу епіляції. Вони найкраще працюють з методами видалення волосся, які беруть волосся з коренем, такі як віск, обсахаріванія, вищипування або різьблення. Ферменти в продукті може отримати в волосяний фолікул і впливає на швидкість і текстуру відростання так сесій видалення волосся не так вже часто, і вони стають простіше, так як волосся, які часто regrows тонше.

Важливо, щоб сказати, що результати змінюються від індивідуума до індивідуума. Таким чином, в деяких випадках, вони можуть не мати ніякого значення взагалі. В інших випадках результати можуть бути бідними, хороше або відмінне, залежно від того, як індивідуальний реагує на лікування.

Так що, перш ніж замовити волосся інгібітора, переконайтеся, що продукт несе безумовне, не ставлячи питань, повну гарантію повернення грошей. З мого досвіду, повернення ставки становить близько 1%, так що, очевидно, більшість користувачів задоволені в тій мірі, що вони не відчувають, що це варто питати повернення.

Я був пов’язаний з Міжнародним Нісіма, творці Кало, яка була на ринку з початку 1990-х. Вони дуже чесні компанії і пропонують гарне обслуговування клієнтів. Вони управляють Кало форум для користувачів та відповіді на деякі запитання від Адміністратора на вказаний питання є дуже корисними. Я виклав списку нижче.

Підіб’ємо підсумок: Чи є волосся інгібітори афера? Це залежить від компанії. Перш ніж розлучитися з вашими грошима, зробити дослідження і переконайтеся, що компанія є авторитетною і є повна гарантія. Якщо через 3 або 4 місяці ви не отримаєте результати, які ви бажати, вимагати відшкодування. Це те, що є гарантія, для!

Якщо ви хочете робити більше досліджень на Кало см. коробці ресурсу нижче.

Ось коментарі з форуму Користувач Кало:

Споживачів: …. “Ей було 4 місяці, так як я купив інгібітор Кало волосся я використав його в 5 разів вже я дійсно ставав схвильованим Кало не буде працювати для мене, я точно так, як він каже за дорученням Чому я ‘м не бачачи ніяких результатів? ”

Admin: “Ви не можете, як ця відповідь, але ви можете бути одним з людей, він не працює для Звучить так, немов ви робите це правильно я сподіваюся, ми зможемо допомогти вам, але якщо не ми будемо раді надати Вам .. з поверненням “.

Споживчі № 1: “?. Якщо інгібітор Кало волосся насправді працює, чому це не дуже добре відомі і затребувані продукту Це, звичайно, не там з Rogaine або Propecia”

Admin: “Реклама насправді відповідь великі фармацевтичні компанії, як Апджон (Rogaine) і Merck (скачати) витратити близько 75-100 мільйонів доларів щороку на рекламу тільки тих двох продуктів у нас немає будь-якої такий бюджет … Ми вибрали рости повільно і поступово з вуст у вуста і невеликих регіональних рекламних кампаній. ”

Споживчі № 2: “Я не впевнений, Rogaine є FDA офіційно затверджений, і доведено клінічними контрольованих подвійних сліпих досліджень Чому не Нісіма провели контрольоване подвійне сліпе дослідження, щоб задовольнити наукове співтовариство і тим самим вселяють довіру в очах громадськості .. “?

Admin: “Вартість FDA затверджених подвійне сліпе клінічне дослідження близько мільйона доларів ми провели дослідження (Не подвійне сліпе дослідження), і він працює Ми гарантуємо результати з без обмежень за часом повна гарантія повернення грошей ..».

Споживачів: “Я придбав два Кало лосьйони волосся інгібітора для зменшення росту волосся на обличчі мого я використовував його в два-три рази тепер, і не бачив різниці.».

Адмін:. “Після гоління і використання інгібітора Кало волосся ви повинні будете використовувати його протягом 3 тижнів, щоб почати, щоб побачити різницю Якщо ви використовуєте Кало після воску, вищипування або обсахаріванія, ви побачите різницю в 2-3 сесій. ”

Споживчі № 1: «Чи є повідомлення про Кало не працює?”

Споживчі № 2: “.. Так, Ви можете знайти повідомлення на цьому форумі про це Проте, переважна більшість повідомлень, які я читав, були позитивними”

Споживачів: “Після всього лише один місяць, і кілька разів вищипування, волосся на спині у мене з рук і навколо соска майже пішов, я бачу хороші результати, як зараз.”.

Admin: “. Дякуємо за повідомлення Будь ласка, тримайте нас в курсі.”

Споживачів: … “Швидкі відомості про мої результатів з Кало приблизно через 120 днів Хороша новина – продовжують скорочувати всі мої лобкові волосся Існує в даний час великі чисті ділянки без волосся або чорні плями, показуючи на мою шкіру все волосся, як дрібна дитини волосся зараз
яка все ще росте повільно тому. Дуже задоволена Кало досі. ”

Адмін: “Великий Радий чути про хороших результатів!».

Споживачів:. “. Використання інгібіторів Кало волоссю тепер тільки були, як 3 місяці лобкові волосся, які залишилися дуже тонкі і слабкі Хлопчик тих пір, поки ви отримаєте волосся з коренем не порушуючи, цей матеріал Кало просто прекрасно працює для мене . Удачі всім – він просто вимагає часу “.

Admin: “Це відмінні результати Дякуємо за реєстрацію.».

Споживчі № 1: “Я хочу знати, якщо інгібітор Кало волосся дійсно працює.”

Споживчі № 2: “Я купив Кало десь у січні, і це Ейпріл тепер я можу сказати вам, я бачив чудові видалення волосся на животі тільки після Зростаюча двічі Близько 40% моїх волосся живіт пішов Просто вам сказати ..! Я темна засмагла 18-річний чоловік з каштановим волоссям