як позбутися герпесу

Герпес також називають лихоманкою пухирі. Герпес викликається вірусною інфекцією, що вражає шкіру і нервову систему. . Вони іноді плутають з імпетиго, яке зазвичай розвивається між носом і верхньою губою. Рідина, що плаче від імпетиго хмарно і медового кольору. Герпес викликається вірусом простого герпесу, і вони заразні. Рани виразки, які не є заразними, виразки, які відбуваються в м’які тканини всередині рота, місця, де герпес НЕ occur.Cold виразки, як правило, викликані вірусом герпесу, який може дрімала в організмі і стає активним пізніше коли щось викликає його. Вірус простого герпесу 1 і 2 є два штамів сімейства вірусів герпесу, герпесвірусов, що викликають інфекції у людини. HSV встановлює затримку, протягом якої вірус присутній в клітинних тілах нервів, які іннервують площа первісної спалаху. Під час реактивації вірусу виробляється в клітці і транспортується назовні через аксона нервової клітини до шкіри.

Герпес інфекцій відзначаються хворобливі, водянисті пухирі на шкірі або слизових оболонках (наприклад, рота або губ) або на статевих органах. Люди можуть спіймати ВПГ-1, цілуючи людини з герпес або, обміну склянку питної або посуду, так що це легко зрозуміти, чому існує так багато герпес around.the бульбашки нагадують ті, в Вітрянка інфекції, викликаної третій член альфа-герпесвірусів підродини Вірус вітряної віспи (VZV), також відомий як Вірус герпесу людини 3 (ВГЧ-3). Пошкодження гояться з crudescent парші, відмінною рисою герпетичні захворювання. HSV, як правило, передається при прямому контакті губ або статевих органів, коли виразки присутні, або також за відсутності виразки не присутні (відомий як вірусу). HSV може бути присутнім в спермі, вагінальної рідини і слині. Крім того, вірус може передаватися в період пологів, який може бути смертельним для дитини. Незрілої імунної системи дитини не в змозі захистити від вірусів і навіть якщо лікувати, інфекція може призвести до пошкодження мозку.

ВПГ-1 настільки поширені, що більшість американців заразитися з ним, хоча багато хто ніколи не мати ніяких симптомів. Приблизно 1 з 5 чоловік у Великобританії часто повторюваних герпес. Деякі люди ніколи не отримати їх, або тому, що вони не мають вірусів або тому, що вона ніколи не стає активним. Діти, які заражаються HSV-1 може отримати герпес іноді протягом усього їхнього життя Це тому, що навіть після того, виразки самі висихають і йдуть, вірус залишається в організмі, чекаючи іншого часу, щоб вийти і викликають більше виразки. Герпес, як правило, йдуть самі по собі протягом декількох days.Treatment може включати кремів або мазей, а іноді і противірусні препарати (такі як ацикловір або фамцикловіром). Лікування може зменшити тривалість герпес тільки на 1 до 2 днів. Використання ліків може скоротити тривалість герпес і зменшити біль.

лікування герпесу

1. Препарат під назвою ацикловір (зовіракс), який може допомогти скоротити тривалість спалаху.

2. Добре мити руки, коли біль присутній допоможе запобігти поширенню інфекції.

3. Лікування може включати кремів або мазей, а іноді і противірусні препарати (такі як ацикловір або фамцикловіром).

4. Лікувати болю, прийнявши парацетамол або застосування гамамелісу до хворого. Місцевого (наноситься на шкіру) анестезією

5. Уникайте солоної, пряного або кислих продуктів і напоїв, які можуть дратувати болить.

6. Харчування здорового, збалансовану дієту, яка багата вітамінами А, С і Е, цинк і залізо, також важливо зберегти імунну систему сильною.

Домашні засоби від герпесу

1.Ice є дуже хорошим домашнє засіб від герпесу. Руб льоду на зараженій шкірі протягом декількох хвилин, повторювати це щогодини.

2. Застосувати чайний пакетик протягом декількох хвилин на пухирі, повторюю це щогодини. Можна також розглянути натисканням теплий мішок чаю на пухирі протягом приблизно 30 хвилин.

3. Застосувавши гамамелісу на виразки дасть вам деяке полегшення.

4. Уникайте кислої і солоної їжі. Такі продукти, як шоколад, арахіс, зерно, горох, насіння, вівсянки і цільного зерна з високим вмістом аргініну, тому вони повинні бути обмежені.

5. Уникайте чаю та кави. Їжте багату на вітамін дієти.

6. Застосування сонцезахисного крему на губи може допомогти запобігти сонце індукованих рецидиви герпесу.

7. Міняти зубну щітку.

8. Кокосове масло – Візьміть 100 мл кокосового масла, 2 мл Dettol і 3 мл або карболової кислоти і змішати їх разом. Наносити двічі на день безпосередньо на герпес. Деякі люди кажуть, ця формула працює на кипить і комариних укусів.

9. Візьміть аркуш з рослини алое віра і втирати рідину з її на свій герпес блістерної

10. Олія чайного дерева є кращим домашнє засіб від герпесу. Це напій, який містить олію чайного дерева, шавлії трав’яні і фіолетовий. Ці інгредієнти змішуються разом з парою листя шавлії і порошок імбиру, і покласти в чашку з окропом. Випийте це 2-3 рази на день і протягом декількох днів ваша герпес вже не буде.

11. Ібупрофен є корисним засобом для дому герпес, а також додаткових тілесних недуг.

12. Приймати 3 ацидофілін таблетки вранці і 3 увечері, і вона почне підсихати і проясниться. Якщо ви страждаєте від частих, приймати по 2 в день, щоб тримати їх подалі.