як використовувати витончення ножиці

Якщо ви скоротити ваші власні волосся або чийсь інший, ви вже знайомі з тим, що витончення ножиці (ножиці) і що вони можуть зробити для волосся. Якщо ви не знайомі з ними, витончення ножиці (ножиці) є ножиці, які використовуються для тонкої і формування волосся без зміни стилю. У той час як ножиці, щоб виглядати як ножиці, вони насправді складається з двох зубчастих лез, які виглядають як гребені. Вони працюють, дозволяючи деякі з волосся бути скорочені замкнуті, ніж інші, коли волосся лежить між прогалини леза.

витончення ножиці (ножиці) прекрасно підходять для тих, кому потрібно худнути дуже товсті або кучеряве волосся. Це може допомогти ручної poofiness, що товсті і кучеряве волосся можуть придбати і зробити волосся більш слухняними. Вони також можуть бути використані щоб змішати волосся, коли шари волосся, щоб запобігти хвилюванні. Вони не рекомендується, якщо у вас є вже штраф або витончення волосся. Мета цього в тому, щоб видалити «об’ємних» з волосся, не змінюючи зачіску.

Як використовувати філіровочние ножиці (ножиці):
У разі довгих, густого волосся необхідності розбавляти, ви хочете, щоб розчесати волосся гладкими, а потім працювати в невеликих розділів. Встановіть відкриті ножиці в довгого волосся в точці десь між 1/3 частина шляху до 1/2 шляхи вздовж довжини від шкіри голови. Зробити одиничну “СНиП”, а потім відкрити і зняти ножицями. Передайте прочесати розділі вислизнути волоски, які були скорочені. Переходьте до наступного розділу і повторювати, поки ви не зробили свій шлях навколо голови. При необхідності, ви можете зробити другий прохід у волоссі, але на цей раз зробити “ножиці” приблизно в 1/3 шляху над кінці волосся. Це дозволить плавно звужуються повноту волосся в стилі. Завжди працюйте у військовій формі проходить. І тільки зробити додаткове розбавлення скорочень, коли ви будете впевнені, що вони необхідні. Якщо ви видалите занадто багато волосся решт почнуть з’являтися тягучий. Після первісної стоншення волосся, ви також можете обмежувати себе витончення тільки у верхній точці на голові, так як волосся раніше зрубані в ході проріджування, тепер досягли нижньої точки (або десь поблизу цієї точки). Цей метод підходить для прямих або хвилястого волосся. Якщо волосся кучеряве, ви можете додати третю переходять в витончення кроки в середньої довжини. Це запобігає відкрито трикутної зовнішній вигляд багатьох дуже кучеряве довгі зачіски. Зосередитися на галузях, які є громіздка і повному. Використовуйте витончення ножиці (ножиці) з різних розділів волосся. Не соромтеся повертатися до однієї області вдруге, якщо це все ще занадто громіздким.

НІКОЛИ не використовуйте витончення ножиці (ножиці) у кореня або кінці вашого волосся. Ріжте завжди в середині волосся і бути обережним видаленням занадто багато волосся відразу або занадто часто або ваша зачіска буде виглядати тягучий. Краще всього використовувати тільки витончення ножиці (ножиці) не більше трьох разів на рік.

Якщо ви повинні видалити тільки трохи волосся, зверніть увагу на пару, мають два ряди зубів. Чим більше зубів ножиці, тим менше волосся зазвичай видаляють. Це найкращий тип для простого зсуву стоншення і змішування шарів.

Якщо у вас є природно товщиною або кучеряве волосся виглядає для занавіски, які мають менше зубів, так як вони ідеально підходять для видалення кількості волосків. Цей стиль фіранки також шлях, якщо вам потрібно щось для спільних цілей. Просто пам’ятайте, кілька зубів, більше волосся. Менш зубів, менше волосся.

Якщо у вас кучеряве волосся роблять два надрізи по діагоналі, і для прямого волосся роблять два надрізи по горизонталі.
Ви, ймовірно, також хочуть мати на увазі якість саме автора. Якщо у вас скінчилися і купити дешеву пару фіранки, не чекайте, що вони залишаються гострими дуже довго. Ти краще витрачати трохи більше за хорошу якість пара, яка триватиме вас в кінці кінців. Для гарною парою не дивуйтеся заплатити від $ 70 до $ 125. Все, що менше, і вони, ймовірно, потребують частої заточки.