підробка підтяжка обличчя – як вести

Підтяжка обличчя може бути дорогою і болючою процедурою. Рубці потенціал разом з обширним час відновлення може бути занадто для багатьох людей, щоб переварити. На щастя, ті, втомлений від хірургічних засобів є кілька варіантів, доступних для них. При правильному догляді шкіра, різні косметичні продукти і трохи макіяжу, ви можете легко забезпечити собі підтяжку обличчя типу дивитися без клопоту і витрат, яка приходить разом з ним. У цій статті ми розповімо кілька порад, які допоможуть вам досягти виглядати ви після.

Крок 1 – Почніть, уважно подивитися на обличчя області, які потребують найбільшої уваги. Це вірно, стоять собі з головою в ванну і привітатися з новим полотном. Вдивіться в дзеркало, щоб оцінити, які області вимагають косметичного ремонту. Особливий акцент повинен бути зроблений на брови, рот і очі областях.

Крок 2 – Хапай пінцет і очистити ваші брови, щоб допомогти досягти ефекту очей ліфт. Олівець для брів може бути використана, щоб допомогти вам отримати арочні типу форми, який з’являється ні занадто прямо, ні високий. Не перестарайтеся! Тонкощі ваша мета.

Крок 3 – Спускайтесь в місцеву аптеку і придбати різні продукти макіяжу та догляду за шкірою. Уникайте дешевих марок, маючи на увазі, що ви робите насправді врятувати себе великий шматок грошей, уникаючи хірургії в першу чергу. Будьте впевнені, що ви помітите різницю в якості продукції.

Крок 4 – Зробіть своє дослідження і придбати зволожувач якість шкіри, SPF і нічний крем, щоб допомогти очистити пори і підтягнути шкіру. Зробіть рутинної з вашого додатки і переконайтеся, що застосували SPF для вашої шкіри перед додаванням косметики, щоб допомогти вам досягти, що молоді, живий погляд.

Крок 5 – Знайти і почати використовувати безкоштовний колір рум’ян, щоб допомогти вам визначити ваші щоки. Наносити за допомогою вгору інсультів і суміш, BLEND BLEND! Додати консілера навколо очей і темних областях, щоб допомогти вам позбавитися від мішків і очима кола. Якщо все зроблено правильно, він може мати ефект дорогі процедури Підтяжка очі.

Крок 6 – Якщо ви нічого не зробили, почати носити високоякісні підводки для очей, застосовуючи її в світ, вгору чином. Отримати лайнера якості губу, щоб додати в рівняння, щоб допомогти вашим губам поп, додавши трохи щось додаткове до вашого обличчя.

Крок 7 – Якщо ви не впевнені, який макіяж брендів купити, розглянемо заголовок у місцевій секції магазину косметики відділу. Поговоріть з клерком і нехай вони знають, що ви йдете. Швидше за все, у них буде більше, ніж кілька рекомендацій для вас.

Крок 7 – Не турбуйтеся, якщо ви не отримуєте речі правильно з першого разу пару навколо. Практика робить досконалим. Якщо ви трохи стурбовані носите ваш новий погляд на місто, відточити свої методи на вечір, коли ти вдома один. Експериментуйте і отримуйте задоволення! З часом, ви будете шукати в зовсім новому Вас!