повік ліфт – спільний особовий пластичної хірургії процедура

Ліфт повік або блефаропластика є спільною процедурою лицьової пластичної хірургії. Результат операції це виглядає молодшою ​​за чоловіка або жінки. У блефаропластика, пластичний хірург буде видалити зайві шкіри, жиру і / або м’язів з обох повіки, щоб переглянути очей. Людина може вибрати для повік ліфт, щоб виправити або зменшити одну або кілька з таких умов:

• птоз – опущення або провисання верхнього століття
• Забагато опустивши повіки який утруднюючи зір
• Мішки під очима
• набряклість
• Дрібні зморшки і надлишків шкіри нижньої повіки

Процедура століття ліфт

Процедура, як правило, проводиться, коли пацієнт спить. Ліки, або загальним наркозом або внутрішньовенної седації, можна було б вводити. Розрізи роблять таким чином, що подальше рубців добре прихований з виду. Для верхнього століття умови, розріз буде міститися в природних структур повіку регіону. Для нижнього століття проблеми, розрізи будуть зроблені тільки під нижньої лінії вій. Альтернативний метод Транскон’юнктивальна розріз, який добре прихований всередині нижньої повіки. Після розрізу процесу, жиру і шкіри будуть прийняті або повертати, а тканини і м’язи посилені, якщо і коли це потрібно в конкретному випадку.

Шви, хірургічні стрічки або шкіри можна використовувати клеї для закриття розрізів. Ймовірні ускладнення блефаропластіки включають кровотеча, тимчасове розмиті або подвійне зір, хвилина білі вугри, асиметрія, жало або печіння, набряк, труднощі в закриття очей, і сухість.

високоефективний лицьової пластичної хірургії процедура

Естетичні результати пластики поступово буде помітно. Повіку і область навколо нього буде мати більш чітке визначення, і ваше обличчя буде виглядати більш оновленим. У випадках, коли droopiness ускладнює зір, кінця, що droopiness із загальним, але дуже корисна процедура лицьової пластичної хірургії – століття ліфт.