паніка, викликана посттравматичного стресу

Є деякі люди, які можуть виникнути надзвичайно травматичний досвід у своєму житті. Цей досвід може бути кілька входжень, в тому числі, але не обмежуючись, дорожньо-транспортних пригод, згвалтувань, вбивств, авіакатастрофи і в будь-якій кількості страшним досвідом. Людина, можливо, брав безпосередню участь або тільки свідок, але незалежно від них залежатиме від цього. Будь-яка подія, яке включає в себе або загрози смерті тілесних ушкоджень викличе жорстку реакцію свідка чи потерпілого.

Проблема з участі в такій травматичним подією є те, що людина буде почувати себе інтенсивний страх і безпорадність, і саме ця безпорадність і страх за своє життя, яка буде мучити їх. Для умови, щоб назвати як посттравматичний стресовий розлад впливу буде тривати протягом більше шести місяців після фактичного події.

Проблема починається тоді, коли організм реагує на події в той час як це відбувається. Через проголошувати неминучим зміна особистості людини їх тіла активує його примітивним відповіддю виживання. Це виживання Відповідь буде змусити людину знайти спосіб захистити себе, таких, як боротьба спині або переховувався. Цей захисний інстинкт залишиться на місці, поки тіло не є абсолютно впевнений, як небезпека минула, і що людина не буде піддаватися тій же небезпеки знову.

Після травматичного події закінчена, тіло фокусується на захисті себе від те ж саме в майбутньому. Внутрішні охоронцем організму, здається, стали побоюватися людини стає занадто самовдоволеним або розслабленим, а замість цього занадто багато уваги приділяється забезпеченню, що вони не піддавати себе ризику, що знову. Це могло б привести себе в жертву, яка була залучена в автомобільну аварію. Навіть місяці після аварії, якщо вони їдуть в автомобілі, який йде дуже повільно, вони стануть параноїдальні і паніки про машину йде занадто швидко. Вони нескінченно страшно, що вони будуть в іншій автокатастрофі. Це просто реакція їх організму на їх захист від впливу такої ж небезпеки знову. Це зробить жертвою навіть не хочу їздити на машині! Це майже як якби тіло не дозволяє для будь-якого збої і тримає жертву в постійній тривозі.

Проблема з посттравматичним стресовим розладом є те, що це може викликати напади паніки. Людина постійно працює над травматичним подією в їх думці. Вони будуть відчувати ті ж емоції, що вони відчували під час цього інциденту. Панічна атака відбудеться, коли вони відчувають, що вони знаходяться в одній потенційно небезпечної ситуації. Щоб хворий емоції вони відчувають приведе їх вірити, що вони чесно помру або відчувають серйозні тілесні ушкодження.

Тривоги, який звучить в голові страждає тільки припиняється, коли вони дійсно вважають, що вони поза небезпекою. Зрештою настане день, коли вони відчувають, що вони, нарешті, сейф, і реалістично шанси, що вони відчувають ті ж інцидент знову дійсно тонкий. Іноді навіть світу настане тоді, коли людина приходить до згоди з тим, що смерть є невід’ємною частиною нашого життя ми не маємо ніякого контролю.