гелеві нігті – видалення вашого удосконалення нігтів

Нарощування нігтів гелем, як і акрилові нігті красиві на вигляд і зробити ваші руки і ноги виглядають дійсно привабливо. Крім того, є багато стилів можна вибрати для вашого підвищення даючи вам можливість виставляти напоказ свій стиль. Тим не менш, в якийсь момент часу, ви можете видалити нігтем підвищення і просто ваші натуральні нігті з регулярними фарби на нігті. Тоді буде час, щоб запланувати відвідування салону для видалення розширень.

Пам’ятайте, що нарощування нігтів дотримуються дуже сильно натуральних нігтів через молекулярної структури та підвищення, як вони зшиті тому він не повідомив, що ви вилучили ці штучні нігті на свій розсуд.

Як майстер манікюру важливо, щоб вибрати правильний метод підвищення видалення, щоб не пошкодити натуральну нігтьову пластину від клієнта. По-перше, майте на увазі, що підвищення цікавих від натуральної нігтьової пластини ніколи не слід намагатися як це може пошкодити і послабити натуральних нігтів і зробити їх уразливими перед інфекціями. Ви і ваші клієнти ніколи не хотів би цього.

Є 2 способи, в якому безпечне видалення підвищення може бути зроблено, замочити і видалити метод і видалення фольги методом. Процедури, є наступні:

Очисти перш нігтів підвищення вся емаль та інші прикраси нігтів. Тоді Файл поверхню нігтя за № 240 файлів. Це дозволить видалення вбратися швидше і забезпечувати більш швидкому видаленню.

• Якщо ви збираєтеся в чашу для замочити метод видалення, розігріти деякі видалення, поклав його в fingerbowl і потім замочити нігті. Покрийте нігті з рушником, щоб зберегти нігті в теплі, поки вони вбирають, щоб дозволити видалення працювати більш ефективно. У разі фольги методом ввібрати окремі ватяні диски в видалення, покласти на нігтях і накрити фольгою. Тримайте нігті покриті за хороші 20-30 хвилин для обох методів.

• Зніміть рушник від цвяхів і підтримки нігтів просочені рішення очистити підвищення з видалення кутикули або апельсинову паличку. Зробіть те ж саме для фользі нігті через 20-30 хвилин.

• Очистіть нігті і позитивний ефект їх для блиску. Масаж з маслом і стан рук з багатим зволожуючим кремом.

• Мийте руки, нарешті, видалити всі сліди і підвищення наносите поліроль на нігті при бажанні.

• Графік наступному відвідуванні салону і в той же час дати клієнту поради, щоб піклуватися про своїх нігтях в домашніх умовах. Тим більше, що нігтьова пластина ослаб до такої міри, коли підвищення було видалено.

Ці прості і правильні методи видалення та поради, як замочування нігті в теплій видалення безсумнівно, допоможе вам добитися добрих результатів без шкоди для натуральних нігтів. Тільки пам’ятайте, що не нагрівайте видалення над полум’ям безпосередньо, як вона легко запалюється, і результат може бути катастрофічним. Тепла видалення, зберігаючи його в невелику миску і розміщенні цю чашу у велику миску з гарячою водою. Це повинен робити цю роботу. Безпека завжди на першому місці і ніколи не компроміс з цього питання.