Чи є Ботокс стикається з конкуренцією з нових ін’єкцій

Коли ви думаєте про косметичні ін’єкцій, перше, що спало на думку, п’ять років тому був, ймовірно, ботокс. Зараз ринок наповнений новими ін’єкції і косметичних наповнювачів. Такі назви, як Juvederm, Рестилайн, і колаген вискакують всюди. Якщо Ви розглядаєте зазнає деякі омолодження шкіри обличчя, ви можете бути збиті з пантелику новими тенденціями, продуктами і плітками час кинув навколо пластичних хірургів і їхніх пацієнтів.

Якщо вас турбує, що ботокс не так ефективна, у порівнянні з новими ін’єкцій, немає необхідності турбуватися. Навіть з надлишком доступних продуктів, кількість процедур Ботокс вводиться неухильне зростання за останні кілька років, і він до цих пір грає важливу роль у пластичній хірургії. Більшість інших нові наповнювачі як Рестилайн також придбав популярність, в той час як більш природні варіанти, як колаген і жир різко впала.

Хоча існують нові варіанти, який продукт вибрати, залежить від ваших естетичних цілей. Ботокс не те ж саме речовина, як Juvederm. Кожен має конкретну мету, переваги та ризики.

Botox є одним з тільки що ін’єкції не заповнює лінії, а запобігає лицьових м’язів від створення зморшок. Це токсин, який паралізує м’язи. Так що не технічно видалення зморшок стільки, скільки він заморожує їх. Вона повинна бути використана тільки в помірних кількостях для підтримки природного вигляду. Ботокс також використовується в основному для ліній, які утворюють між брів, на лобі, лінії посмішки, і гусячі лапки.

Restylane є одним з видів особи наповнювача, який використовується для тонких ліній, шрамів від вугрової висипки, глибокі борозни, і губи ущільнює. Juvederm подібним чином, але більш високою концентрацією. Ці типи наповнювачів гарні, щоб заповнити порожні області обличчя, даючи більш молодий вид. Вони не будуть, однак, впливає на м’язи обличчя. Вони просто додати обсяг буде зменшуватися, що в 7:56 місяців. Наслідки ботокса також обмежені, тривалістю до шести місяців.

Перед ботокса, колагену і жиру були єдині варіанти, коли зменшуючи появу зморшок або ущільнює губи і щоки. Однією з причин для їх недавнього падіння популярності може бути вартість. Колаген з такими ж цінами інших ін’єкційних процедур, але жир часто збирають з інших областей тіла, а потім вводять в цільовому сайті, що істотно дорожче, ніж багато хто з інших доступних наповнювачів. Ще однією причиною зменшення кількості пацієнтів пластичної хірургії використанням жиру або колагену може бути просто впливу засобів масової інформації. Наповнювачів Назва бренду рекламуються скрізь, в той час як колаген і жир буде тільки запропоновані пластичного хірурга.

При виборі наповнювача або ін’єкцій, тенденції можуть бути хорошим індикатором, але в підсумку дослідження і порад кваліфікованого пластичного хірурга повинно бути вирішальним фактором. Так само, як мода і макіяж тенденції коливатися, пластикові хірургії естетики буде змінюватися з плином часу, особливо з швидкими змінами в технології та косметичних методів. Проконсультуйтеся з пластичним хірургом до вчинення будь-якого продукту.

Навіть з надлишком нових ін’єкційних препаратів, кількість процедур Ботокса вводять неухильне зростання за останні кілька років, і він до цих пір грає важливу роль у пластичній хірургії.