Природні ліки для екземи – домашні засоби, які працюють в позбавленні від екземи

Екзема є шкірним захворюванням, яке не піддається лікуванню. Це хронічний стан, що характеризується висип, свербіж, а часом, пухирі шкіри, які мулу і кори. Коли немовлята мають стан (так званий інфантильний екзема), висип часто бачили на щоках, ліктях або колінах. У дітей, екзема також може проявлятися як стан шкіри голови називається себорейний дерматит. На дорослих, висипу зазвичай розташовуються на внутрішній ліктя або на задній частині коліна.

Вважається, що екзема, також званий атопічний дерматит, є спадковим захворюванням. Він може працювати в сім’ях, особливо у сім’ях, члени яких з іншими алергічними або імунної системи, захворювань, таких як сінна лихоманка і астма.

Як вже згадувалося, немає ліків від екземи. Вона спалахує, а потім пішов. Під час спалаху, деякі ліки можуть бути використані, щоб допомогти зменшити запалення і зняти свербіж. Стандартні методи лікування кортикостероїдні креми та мазі для свербіж, і усні антигістамінні препарати для більш важких випадках. Коли висип інфіковані, антибіотиків також може бути наказано. Іноді, імуномодулятори наведені для стабілізації імунної системи і зменшити симптоми. Але всі ці препарати мають побічні ефекти. Поширений побічний ефект пероральних антигістамінних препаратів є сонливість. Усні кортикостероїди, особливо при використанні довгострокових, потенційно може викликати більш серйозні побічні ефекти, такі як катаракта, гіпертонія, остеопороз, м’язова слабкість, і ослаблення імунної системи.

Багато людей вважають за краще використовувати природні методи лікування екземи замість цих ліків, тому що природні засоби, як правило, безпечніше в той же час ефективним. Крім того, вони зазвичай дешевше.

Застосування холодних і вологих компресів є одним з найпростіших природних методів лікування екземи. Це домашнє засіб приносить полегшення від сверблячки і запобігає подряпини шкіри, що дуже важливо, щоб не погіршити стан і виробляти шрамів та інших ускладнень. Носінні легкої, прохолодною, гладкою і текстурованою вільний одяг рекомендується також під час загострення екземи. Одяг з бавовняних тканин слід носити, а не пухнастий і незграбний тканини, що може ще більше дратувати шкіру. Більше того, оскільки сухість шкіри може викликати спалаху екземи, регулярний зволожуючий також рекомендується.

Трав’яні лосьйони, креми і гелі також ефективні природні методи лікування екземи. Ті, які містять
екстракти ромашки, солодки і гамамелісу були продемонстровані для полегшення висипання і свербіж викликаних екземою.

Деякі домашні лосьйони і суміші можуть також застосовуватися до екземи висип або постраждалих районах. Одним із прикладів є шляхом змішування камфори і сандалової пастою в рівних кількостях (по чайній ложці кожного інгредієнта рекомендується). Іншим прикладом є мускатний горіх пасти. Ще однією проблемою є природний вітамін Е, який, як і інші, мають бути безпосередньо наноситься на свербіж або лускатий ділянки шкіри. Товчений чорниця, кульбаби і листя нима також може бути використаний як місцевого лікування, який зменшує запалення шкіри викликаних екземою.

Там теж є усними природні методи лікування екземи. Питна томатний сік, цинку, і пробіотики, як було доведено, щоб допомогти полегшити симптоми екземи. Пробіотики, які також називаються “хороших бактерій”, зміцненню імунної системи. Типовим прикладом є ацидофілін пробіотики, усні напій, що містить живі організми мікробної корисними для організму. Пробіотики є безпечними для дітей і дорослих. Але перш ніж вони можуть бути дані дитині, педіатр повинні бути проведені консультації в першу чергу.

Всі ці природні методи лікування є більш безпечними, ніж будь-який рецепт або без рецепта ліки, і вони дуже ефективні засоби правового захисту, які знімають симптоми екземи.