Поради макіяжу очей, щоб змінити зовнішній вигляд вашого обличчя

Давайте факти обличчя тут. Ми не всі родись красивою. Ми всі не можемо мати губи і тіло Анджеліни Джолі і ми не можемо мати вчинене особою, як Дженніфер Еністон. Це не означає, що ми не можемо спробувати отримати вид досконалості через макіяж, і те, що кращого місця для початку, ніж ваші очі?

Там немає кращого місця, щоб створити ілюзію наявності різні форми обличчя, ніж з вашими очима. Очі бувають мільйонів форм і розмірів залишивши вас безмежні варіанти для Вас на вибір. Ви були б здивовані, що найпростіші прийоми макіяжу очей може зробити такої великої різниці.

Ось кілька порад використання макіяжу тіні для вік і олівець для очей, щоб допомогти вам отримати правим оком ви хочете подивитися. Виконайте наступні дії, і ви можете легко змінити весь зовнішній вигляд вашого обличчя.

Ближче один до одного – Найкращі очах виглядати краще, якщо є акцент на зовнішній “V” з очей. Проте, ви можете отримати набагато більшу віддачу від витрачених коштів з виділенням внутрішнього кута ока. Це буде виділяти зовнішній вигляд ваших очах з’являються ближче один до одного. Ви можете зробити це, зрушуючи світла тінь на всю область навколо очей. Наступна пилу середнього кольору на внутрішній половині століття, змішуючи назовні, щоб створити природну обробку. Тепер, ви хочете, щоб вирівняти внутрішнього куточка ока до середини змішування назовні весь час.

Далі один від одного – Якщо у вас є очі, які менше, ніж око ширину плечей, створюють ілюзію того, щоб їх здаватися ширше, зберігаючи внутрішні кути очей світлом і зовнішніх краях темніше. Підмітати маскує відтінок світліше, ніж ваша шкіра на внутрішньому куті повік. Суміш добре, але не забувайте сірих темних областей на стороні вашого носа. Хід тіні для повік матові в середньо-темний відтінок і злегка назовні вгору від середини вашого кришку у напрямку до зовнішньої половині. Запустити лінію олівця для очей від внутрішнього кута ока, звужується лінія вгору і назовні, повз зовнішнього кута ока.

Більше – одна річ, яку ви хочете запам’ятати, щоб зробити Ваші очі здаються більше, щоб зосередитися на більш світлих відтінків. Темні відтінки тільки зробить ваш очей з’являються ще менше. Підмітати світлий відтінок, то на зовнішньому куті кришки і складки з більш темним відтінком. Далі, лінія зовнішньої верхня і нижня кришки з деякими підводка для очей переконавшись, що конус трохи поза очі. Нарешті, прикладіть трохи білі або кремові тіні в середині брів.

Менш впали духом – Ніхто не хоче мати висять очі собаки. Ви ж не хочете виглядати сумним весь день. Піднімати тих, повіки, застосовуючи тіні до зовнішнього кута кришки, посилення кольору і в майже котячої формою. Використовуйте легкий маркер для брів і скакати на олівець для очей. Нанесіть туш, роблячи акцент на внутрішньому куточку ока.

Менш глибоко посаджені – Якщо у вас глибоко посаджені очі, то, швидше за все у вас є видатні кістки брову. Применшити, що брів, підмітати легкий або середній тон тіні на повіки, а потім тіні трохи темніше тіні над оком складці. Застосування підводки від внутрішньої частини ока, звужується в напрямку його зовнішньої частини кришки.