Духи і одеколон робить знижку perfume_ імені ви

Духи і одеколон в ці дні може отримати трохи дорожче. За пляшку популярні парфуми від Dolce & Gabbana або Burberry, ви можете розраховувати на оплату від $ 40 – $ 80. Хоча ви можете виходити в інтернет і зазвичай отримуєте ваші парфуми на набагато вищу ціну. Ця ціна досить висока для парфумів або одеколону, який навіть не унікальні! Для набагато менше грошей і кілька інгредієнтів, ви можете зробити свої власні індивідуальні парфуми або одеколон ароматом і контролювати те, що входить в нього, а також. Хоча я не рекомендував би це для всіх. Є багато чудових ароматів дизайнера там. Однак, якщо ви та людина, яка любить, щоб бути трохи творчої і є трохи часу на ваших руках, то ви можете спробувати, щоб зробити свої власні парфуми! Це добре допоможе зробити унікальний аромат і назвати його на честь себе!

Основна формула для духів 15% до 30% ефірного масла, 70% до 80% від чистого зернового спирту, такі як горілка, і 5% дистильованої або бутильованої джерельною водою. Якщо ви хочете, ви можете використовувати аромат масла і замінити ефірну олію для трохи дешевшою ціною .. хоча якість буде трохи нижче і на Парфумерія. Ефірне масло можна легко знайти в магазині господарських товарів або магазині здорового харчування. Зберігайте духи в невеликому скляному або пластиковому контейнері. Ви можете купити контейнер з розпилювачем практично в будь-якому місцевому магазині господарських товарів. Будьте напоготові, як Вам також може бути в змозі підняти дух конструктора старовинні пляшки в місцевому блошиному ринку або благодійний магазин.

Вам доведеться пограти з маслами, щоб створити ідеальний аромат для вас. Для початку, я пропоную змішування ¼ склянки горілки прямо з 5 крапель ефірного масла або аромати за вашим вибором. Залежно від того, наскільки сильно ви хочете духи, ви можете дозволити суміші постояти всього за 48 годин аж до місяця. Пам’ятайте, що в створенні власних парфумів підпис, цей процес не може бути поспіху або ваш Парфуми, можливо, не вийде так, як ви хочете. Чим довше він стоїть, тим сильніше він буде. Коли ви визначили, що ваші духи сиділи так довго, як ви хочете, додайте 1-3 столові ложки дистильованої води. Якщо парфуми аромат занадто сильний для вас, ви можете додати ще трохи води, щоб отримати бажаний аромат сили. Щоб ваші духи довше, додати столову ложку гліцерину ваші парфуми суміші. Гліцерин є нейтральним, безбарвний, густої рідини. Його можна знайти в будь-якому місці поставки мила знайдені. При додаванні до води і спирті, гліцерин залишається в рідкому стані і допомагає інші інгредієнти розчиняються швидше і краще.

Розумію, що є 3 різних нот у ароматичною олією, коли ви готові, щоб почати змішування і поєднання ароматів і ефірне масло для духів, що є абсолютно унікальною все, що ви коли-небудь пахло. Примітка номер один басові ноти, які залишаться і останній найдовший на вашій шкірі. Базові ноти включають в себе масла, такі як ваніль, кориця, і сандалового дерева. Другий з Нот ноти, які додають до аромат на деякий час, але не так довго, як базової ноти. Ці олії включають лимонник, герань, неролі і іланг-ілангу. Останній з Нот верхні ноти, які роблять те, що вони говорять, вони довершення аромат. Верхні ноти не так довго, як інші дві ноти, але додати в духів або одеколону значно. Верхні ноти включають в себе масла, такі як троянди, лаванди, жасмину, бергамота, і сад. Всякий раз, коли ви робите парфуми або одеколон більше одного аромату, обов’язково почніть з басові ноти першої та підніміться сходами звідти з нотами середнього і покінчити з верхніми нотами.

Певні аромати можуть змінити ваш настрій. Жасмин і лаванда може заспокоїти тривогу і помічником в спальній, помаранчевий і іланг-ілангу може полегшити гнів, і сандалового дерева і грейпфрута можна боротися зі страхом. Потребують підвищення довіри? Спробуйте розмарину або кипариса. Якщо ваше почуття трохи вниз або депресії, ви можете думати про спробу трохи троянда, ладан, запахи бергамота духів. Для збільшення пам’яті повноваження, спробуйте чорного перцю і м’яти. Виразно зберегти ці поради на увазі, коли ви проходите через випробування і негаразди у створенні власної суміш нових улюблених парфумів.

Ви також можете отримати безліч рецептів духів і одеколону онлайн. Граючи з духами може бути весело, він також може бути розчарування, якщо ви не можете отримати бажаний аромат парфумів ви хочете. Тепер, коли ви знаєте основи духів виготовлення .. не соромтеся, щоб дати їм як Валентина, день народження, або різдвяні подарунки. Хто не хотів би їх власні парфуми підпис, особливо якщо він названий на честь їх? Тепер ідіть намагаються зробити свої власні парфуми або одеколон!