Ви дивилися останнім часом на токсичні інгредієнти, які знаходяться у вашій косметики та догляду за шкірою

Ви коли-небудь розглянуто інгредієнти перераховані на етикетках косметики або інші продукти догляду за шкірою? Ви знаєте, що ці інгредієнти?

Те, що ви не можете зрозуміти, що багато продуктів догляду за шкірою і косметику ви купуєте містять інгредієнти, які не тільки шкідливі для вашої шкіри, але і для вашого здоров’я протягом терміну. Багато з цих інгредієнтів є відомими канцерогенами (викликають рак речовин) і використовуються в косметичній промисловості просто тому, що вони дешеві!

шкідливих інгредієнтів зазвичай зустрічаються в продуктах по догляду за шкірою і косметики
Нижче наводяться лише деякі з синтетичних хімічних речовин, які були визначені наукові дослідження, які будуть шкідливі для нашого здоров’я.

лаурилсульфат натрію (SLS) і лаурилсульфат амонію (ALS)
Часто описується як “отримані з кокосового”, щоб замаскувати їх токсичного характеру, ці хімічні речовини зазвичай використовуються в шампунях, зубних паст, що з піною для обличчя і тіла миючих засобів і піни для ванн. SLS і ALS може викликати сильне подразнення шкіри, і легко всмоктуватися в організм, накопичуються в мозку, серці, легенях та печінці, що призводить до потенційної довгострокові проблеми зі здоров’ям. SLS і ALS, також можуть викликати катаракту, і запобігти очима дітей з розвиваються належним чином.

консервантів парабенів
Парабени широко використовуються в косметиці, дезодорантах, догляд за шкірою та товарів для дітей, щоб продовжити їх термін придатності. Вони, як відомо, високою токсичністю і викликали висип і алергічні реакції. Останні наукові дослідження у Великобританії виявили сильну зв’язок між використанням парабенів і швидкість збільшення раку молочної залози у жінок. Дослідники виявили високу концентрацію парабенів в 90% пухлин молочної залози випробування.

пропіленгліколь
Знайти в багатьох кремах краси, косметики і миючих засобів, пропіленгліколь може викликати висипання на шкірі і контактний дерматит, і було показано, що це викликає пошкодження нирок і печінки.

ізопропіловий спирт
Спирт використовується як розчинник у багатьох продуктах по догляду за шкірою. Це викликає роздратування шкіри і позбавляє шкіру її природних мантії кислота, яка сприяє зростанню бактерій, цвілі і вірусів. Це також може призвести до передчасного старіння шкіри.

DEA (діетаноламіну), TEA (триетаноламін) і МЕА (моноетаноламін)
Ці речовини агресивних розчинників і миючих засобів, які використовуються в косметиці та обличчя і тіла креми як пом’якшувальну. Вони можуть викликати алергічні реакції, і довгострокове використання DEA-продуктів (таких як Cocamide DEA) були пов’язані із зростанням захворюваності печінки і раку нирки.

алюміній
Поширеним інгредієнтом в дезодоранту, алюміній був пов’язаний з хворобою Альцгеймера.

мінеральне масло
Отриманий з нафти (сирої нафти), мінеральне масло зазвичай зустрічаються в якості основного інгредієнта обличчя і тіла креми і косметики. Дитяче масло на 100% мінеральне масло! Він покриває шкіру як пластикова плівка, засмічення пори і зупинки шкіру від токсинів, які можуть призвести до акне і інших захворювань шкіри. Інші нафтовій основі інгредієнтів включають парафін, рідкий парафін і вазелін.

поліетиленгліколь (ПЕГ)
Використовується як загусник в догляду за шкірою і косметика, ПЕГ заважати природний баланс вологості шкіри, що призводить до збільшення старіння і робить шкіру вразливою для бактерій.

тальк
Тальк м’який мінерал використовується в порошкоподібного тальку і косметичних порошків. Наукові дослідження показали, що регулярне застосування тальку в області статевих органів пов’язане з трьох-чотириразове збільшення в розвитку раку яєчників. Вдихаючи косметичні порошки, що містять тальк також може бути шкідливим для здоров’я в довгостроковій перспективі.

як уникнути цих токсинів
Вивчіть етикетках косметики і засобів по догляду за шкірою ретельно, і навчитися розпізнавати інгредієнти, які є шкідливими для вашої шкіри і для вашого здоров’я. Багато веб-сайти є списки потенційно шкідливих інгредієнтів на додаток до представлених вище (наприклад, Екологічна робоча група).

Не обманюйте себе слова «природний» чи «органічної» на передній етикетці. Багато продуктів містять принаймні один або два природних або органічних компонентів, але вони також можуть містити шкідливих синтетичних хімічних речовин, а також.

Всякий раз, коли можливо, вибирайте продукти з 100% натуральні інгредієнти, такі як ефірні масла і трави. Ваша шкіра буде любити вас за це!