Ваш вік комп’ютері програмне забезпечення перетворює вікових касира

Біди неправильне когось віку може скоро закінчитися, якщо ви йдете по професор електротехніки та обчислювальної техніки в університеті штату Іллінойс, за допомогою програмного забезпечення.

Професор, Томас С. Хуан каже: “Вік-оцінки програмне забезпечення є корисним у випадках, коли вам не потрібно, щоб конкретно визначити когось, але хотілося б знати їх віку.”

Після широкого і всеохоплюючого дослідження, розробники програмного забезпечення придумали цю перспективну програмного забезпечення.

Звичайно, не тільки це буде свого роду забава для шукачів пригод, властивих віковій прогнозування здатності цього програмного забезпечення допоможе підтримувати закон і порядок теж. Здається дивним!

Дивно, але ця програма допоможе зберегти підлітків від порно-сайтів та іншого утримання дорослої знайти в Інтернеті або на комп’ютері. Комп’ютер буде просто прочитати різні моделі особи конкретного користувача і на основі зібраних даних, він буде вирішувати автентичності користувача. Якщо підліток знайдений, комп’ютери будуть чинити опір перегляду порно.

Більше того, використовуючи той же процес, вона також буде тримати в узді, незаконне придбання напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім у торговельних автоматах. Крім того, це програмне забезпечення допоможе зупинити незаконний в’їзд підлітків в паб або бар.

Він оснащений вікових алгоритмів розпізнавання. Цей алгоритм буде відслідковувати віці хтось у напрямку комп’ютера.

Програмне забезпечення включає в себе базу даних про 1600 обличчях на основі трьох модулів; розпізнавання особи, дискримінаційні навчання колектором і множинної лінійної регресії. Це величезна база даних складається з найдрібніших деталей, так багатоликий робить його ефективним для прогнозування когось віку з дещо приголомшливою точністю.

Віковий діапазон, який використовується для передбачення також досить широка, вона говорить віку того, хто десь між одного року до 93. Точність передбачення це програмне забезпечення добре, близько 50 відсотків, коли воно дано завдання передбачити, в межах смуги на п’ять років.

У той час як вона дає приголомшливі результати з точністю 80 відсотків ставки, коли є така вікова група протягом 10 років.

Хоча це може бути не в змозі дати 100-відсотковий результат, наскільки точності, то вона як і раніше велике нововведення в собі маючи на увазі, як важко це передбачити когось віку. Згідно Eurekalerts, “Оцінка когось віку не є легким завданням, навіть для комп’ютера. Це почасти тому, що процес старіння визначається не тільки генетичною людини, а й багато інших чинників, а також, у тому числі здоров’я, місце розташування і умови життя ».

Тим не менш, людей, пов’язаних з морально-поліцейського може запитати, навіщо віку простолюдина повинні бути виявлені проти його / її волі. Для цього Хуан каже: “Все це можна зробити, не порушуючи чию приватне життя. Наше програмне забезпечення не визначити, хто саме. Він просто оцінює їх вік.”

Крім того, це може також допомогти підготувати оглядову доповідь про споживача концентрації на конкретний товар в конкретному магазині. Наприклад, він може сказати нам, які музичні CD припала до душі підліткам з багатьох релізів протягом певного періоду або які гаджетів вони працюють після.