Medical Spa позбутися від непривабливих вен павука до літа

Втомилася носити довгі брюки на літо? Вусики крихітних фіолетово-сині вени, які покривають частину ноги дійсно може пригнічувати задоволення від літнього діяльності. У різних моделей, ці видимі кровоносні судини називаються судинні зірочки. Вони можуть охоплювати невеликій площі або розширити у велику картину.

Головне, щоб вони були видимі і ви сором’язливі про ваших ніг. Склеротерапія, популярні європейські лікування, прибув до США близько десяти років тому з легкістю вирішити цю проблему. Кілька візитів до медичних спа може бути ви готові до шортах саме вчасно для літа.

Насамперед, якими є павукоподібні вени і чому вони виникають? Це дуже крихітні поверхневі вени, які лежать близько до шкіри. Тому що вони настільки малі, вони не є необхідною частиною венозної системи. Це, як кажуть, їх помітність, є великою проблемою, і може бути також деякі болю, пов’язаної з ними. Хоча варикозне розширення вен зазвичай викликають найбільшу біль, павукоподібних вен також може викликати дискомфорт, як ноги нездорові, судоми і набряки.

Є кілька причин для цього умови. Якщо ви проводите багато часу на ногах або сидячи, ви можете розвивати їх. Вагітність і збільшення ваги також відіграють роль як вага чинить тиск на ногах. Об’єднайте це з тривалого періоду часу стоячи або сидячи і ризик збільшується. Ваші гени можуть також привертають вас до розвитку цього непривабливого стану.

При відвідуванні медичних спа для лікування, ось те, що ви можете очікувати від склеротерапії:

Процедура насправді дуже швидко. Залежно від розміру зони обробки, він може зайняти всього 15 хвилин. Це перерви на обід! Область очищають і потім, використовуючи крихітні голки, лікування розчин вводять в уражені вени. Це рішення працює, згорнувши кровоносні судини і зрештою вони зникають.

Після ін’єкції зробили, ви повинні будете носити спеціальний шланг підтримки щонайменше три дні, так що підготуйтеся носити брюки працювати і грати. О, і ви можете повернутися до свого звичайного життя прямо після обробки таким чином, ніякої відпустку не потрібно.

Можливо, вам доведеться повернутися на санаторно-курортне лікування в іншій раз або два, щоб повністю видалити судинні зірочки, але буде помітна різниця вже після однієї процедури. Через пару тижнів, ви повинні бути в змозі носити шорти і спідниці, не відчуваючи себе сором’язливим про ваших ніг. Там можуть бути невеликі коричневі сліди на перший, але це буде зникати і, звичайно, менш помітні, ніж фіолетово-синього кольору ви використовували, щоб мати.

Якщо ви думаєте, щоб відправитися на санаторно-курортне лікування склеротерапія лікування, переконайтеся, що ви перевірити об’єкт. Вона повинна перебувати під контролем ліцензованого лікаря та персонал всі повинні бути навчені та сертифіковані для використання обладнання.

Як правило, лікуючий лікар, дерматолог або медсестра на персонал виконуватиме цю обробку. Вам не доведеться приховувати свої ноги цього літа. Позбутися від цих непривабливих вен павука і нехай світ бачить ваші ноги!