як природно виробляти колаген – відкрити секрет

Ви хочете знати, як природно виробляти колаген в вашому тілі? Я вважаю, що ми все робимо в силу важливості колагену в нашому організмі. Колаген є білок, як речовина, знайдена в тканини тіла і його значення для організму не може бути переоцінена.

Колаген забезпечує структурну підтримку для шкіри, м’язів, сухожиль і кісток. Колагенові волокна сплетені разом, щоб забезпечити пружність, гладкість і стійкість до шкіри. У міру нашого просування у віці, колагену в нашому організмі зменшується внаслідок чого наша шкіра втрачає свою пружність.

Є кілька ліків колагену на ринку стверджують, що відновити або замінити колагену в організмі. Ці засоби включають в себе: колаген таблетки, ін’єкції колагену, креми колагену, колагену і порошків.

Треба знати, як про природно виробляти колаген, тому що вказане вище засоби колаген не працюють. Для тих, хто може не знати, кремів для шкіри і порошки, що містять колаген не є ефективними з тієї простої причини, що молекули колагену, що містяться в цих продуктах занадто великі, щоб проникати в шкіру.

Колаген таблетки та ін’єкції теж не працюють, тому що замінити колаген або зупинення деградації колагену являє собою складний біологічний процес, це може бути зроблено тільки шляхом надання тіло / шкіру поживних речовин, необхідних для виконання своїх функцій природно.

У той час як наше тіло потребує природного колагену, що ми можемо отримати від вищезгаданих засобів правового захисту синтетичного колагену, кератину в більшості з них була де-натуралізованих через процес hudrolization (hydrolization пов’язана із застосуванням високої температури для тварин побічних продуктів, таких як копита, роги і пір’я)

Було доведено, що як природно виробляти колаген, щоб замінити один збіднений є використання інгредієнт, який стимулює природне вироблення колагену, один інгредієнт, який робить це називається Cynery ТЗ. Це унікальне біологічно активні кератину, отримані з вовни овець Нової Зеландії використанням щадний метод sublization. Sublization дозволяє біологічно активні полімери у Cynergy TK залишатися повністю доступні для шкіри.

Cynergy TK є функціональним кератину і функціональні кератину схожий на білок, що міститься в організмі людини, тому вона є живильним тіло повинно здійснювати свою природну магію виробництво колагену.

Використання шкіри крем, який містить Cynergy ТЗ є, як тертя “рідкий шкіри ‘на ваше тіло, вона проникає шкіру легко, стимулює вироблення колагену, і, отже, ущільнює шкіру.

Тепер, коли ви знаєте, як природно виробляти колаген, я вважаю, ви не хотіли б продовжувати витрачати гроші на колаген кошти, які не працюють. Що ваш природний людський організм потребує природно білка колагену, а не де-натуралізованих або синтетичного білка колагену.

Якщо б ви були як я, ви хотіли б використовувати шкіру крем, який містить Cynergy ТЗ для того, щоб зберегти вашу шкіру пружною, гладкою і молодий (як реверсивного старіння шкіри)