як лікувати пошкодженої сонцем шкіри

Вам цікаво, як інші люди навколо вас, здається, процвітають, коли на сонці, в той час як ви застрягли у цій пошкодженої сонцем шкіри, що, здається, не поліпшується навіть після спроби всі дорогі креми і лосьйони?

Лікування ушкодженої сонцем шкіри не так уже й важко. Але перш ніж говорити про лікування, давайте спочатку подивимося, в якому всі шляхи сонце шкодить нашій шкірі.

Два основних наслідки надмірного впливу сонця – вікові плями, і зморшки.

Вік плями ці темно-коричневі плями, які розвиваються на частини тіла, які мають максимальне перебування на сонці – особа, плечі, руки, і руки. Ультрафіолетові промені сонця викликають більше меланіну в шкірі, щоб бути зроблені, ніж зазвичай. У зв’язку з більш високим рівнем меланіну, він отримує зосереджені в деяких ділянках шкіри, яка стає темніше в кольорі і це те, що ми знаємо, як вікові плями або печінкові плями.

Зморшки можуть бути також утворена сонячного світла. Сохне нашу шкіру і руйнує колагенові волокна в ньому. Колаген і еластин є два білки, які несуть основну відповідальність за створення нашої пружної шкіри і фірми. Коли ці білки пробою від сонячного світла, шкіра стає в’ялою і починає прогинатися в місцях. Це викликає тонкі лінії і зморшки з’являються.

Щоб уникнути цього пошкодження викликають сонця, захистити шкіру від надмірного впливу сонячних променів. Нанесіть сонцезахисний крем з мінімальним SPF 15 або більше, коли виходити на сонце. Носіть сонцезахисні окуляри та оправи широкі капелюхи, щоб захистити ваші очі і обличчя від прямих сонячних променів.

Хороший натуральний крем також допоможе багато чого в скороченні і запобіганні вікових плям і зморшок.

Натуральні інгредієнти можуть допомогти пошкодженої сонцем шкіри, взявши на себе як на первинному, ефекти пошкоджень ПС – пігментних плям і зморшок.

Вакаме – морської водорості знайдені в Японії, допомагає в підтримці шкіру пружною і гладенькою. Він також захищає шкіру від ультрафіолетових променів і забруднення навколишнього середовища. Це значно знижує шанси віку формування місці.

Cynergy ТЗ було встановлено, стимулювати виробництво колагену в шкірі, яка допомагає в заповненні існуючих зморшок, а також запобігає нові формувалися.

Важливою частиною такий крем зволожуючий агент. Зверніть увагу на природний один, як бабасу, олія або масло жожоба. Обидва є рослинні масла і працюють дуже добре в зволожуючий шкіру.

Так що у вас є. Вся інформація, ви повинні ставитися до вашої пошкодженої сонцем шкіри. Деякі основний догляд за шкірою і природний крем для шкіри – це все, що потрібно, щоб повернутися, що гладкі, плям на шкірі.