позбутися герпесу з Abreva герпес ліки

Якщо ви знаходитесь серед мільйонів людей, які намагаються позбутися герпесу щороку, то ви, швидше за все, спробував кілька з більш-позабіржовому кошти, які доступні. Одним з таких продуктів є Abreva герпес ліки. Давайте уважніше подивимося на Abreva і з’ясувати, якщо вона дійсно працює як рекламується.

Abreva герпес ліки продається в будь-якій аптеці прохід вашій місцевій аптеці. Вона поставляється в яскраво-синій пакет, який містить невелику 2 грами трубки. Ви знайдете його за ціною $ 10 – $ 15.

Читаючи напрямках, вона каже, щоб використовувати продукт в 5 разів щодня, застосовуючи крем на герпес, коли область вперше починає поколювати.

Коли ви повертаєтеся додому з пакетом, перше, що ви знайдете те, як важко це, щоб отримати трубу з упаковки. Це майже займає невелику армію, щоб зробити це! Хто б не проектував упаковка повинна отримати підвищення за те, що практично неможливо добратися. Коли ви його відкрити ви можете запитати себе: Як щось настільки малі, вартістю $ 15? Продукт здається таким крихітним, але знову ж, якщо все вийде, то я дійсно не хвилює, що його обсяг.

Ну, після використання продукту, як відразу треба сказати, що у мене змішані результати. Чи означає це позбавитися від герпесу? Для деяких людей я впевнений, що він робить, але для мене це дійсно не працювали дуже добре. Я не знайшов, що вона зупинена або укорочені терміни загоєння мій герпес в драматичним чином. Щоб бути справедливим, хоча, я знаю інших, які використовували Abreva і мав хороший успіх, так що продукт не мабуть допомогти деяким людям.

З урахуванням сказаного, ви можете дати Abreva спробувати. Але те, що я знайшов те, що є інші способи лікування герпесу, які працюють набагато краще в полегшенні симптомів і допомагає запобігти їх майбутнього повернення.

Всі права захищені по всьому світу. Передрук людини: Ви можете передрукувати цю статтю, якщо ви залишите всі посилання активні і не редагувати статті в будь-якому випадку.