особистої гігієни-хау, щоб створити романтичну зачіску і аристократ

Давайте подивимося, як ми можемо створити дві зовсім різні типи зачісок для жінок, зокрема:
. романтичні почуття і,
б. аристократ

. романтичні почуття
Якщо у вас є потреба виразити себе невербально в дуже романтичному сенсі або Ви зустрічаєте вашого лицаря сяючих обладунках для місячному світлі пригоди, не соромтеся не більш, для цієї зачіски, безумовно, для вас.

Заходи полягають у наступному:
1. Нанесіть масло в крем (Oleo-CURL масло в крем) на ваш всій довжині волосся (переконайтеся, що ваші волосся сухе) з вашій долоні.

2. Використання керамічних пластин натиснути ваші волосся, починаючи з верхньої. Переконайтеся, що ви робите тільки один раз.

3. Використовуйте щипці для завивки, щоб створити гладку базу на нижню частину волосся і створюють контраст з хвилями.

4. Наступна розділіть волосся на дві рівні секції. Використовуйте щипці для завивки для створення локонів в локони.

5. З щипці для завивки, використовувати його на нижню частину волосся з щипці для завивки у вертикальному положенні. Розкачати ваші волосся від середини довжини до кінчиків для досягнення м’якого, романтичний кучерями. Ви повинні підмітати керлінг заліза вперед, як ви дійшли до кінчика волосся.

6. Якщо ваше волосся обрамлятиме ваш бік, використовувати щипці для завивки, що має більший діаметр, завити Ваше волосся горизонтально від середини довжини вниз. Топ завитки потім відкинула мене назад створити догляду вільного пересування.

б. аристократ

Ви прокинулися, і ви відчуваєте, як ви правителя самоназначення або диктатор абсолютний монарх, а потім подивитися “Аристократ”, безумовно, для вас.

Заходи полягають у наступному:
1. Намочіть волосся і нанесіть масло в крем на вашому волоссі.

2. Потім застосуйте розміром приблизно 50 центів монета розміром кількість стилів крему на долоні і простягнула його над вашим волоссю, починаючи з середини до кінчиків волосся.

3. Для створення більшого обсягу, нахилитися вперед і повторити цей крок, поки ви не задовольняють з текстурою.

4. Сушити волосся за допомогою дифузора.

5. Як тільки ваші волосся сухе, спрей масло в молоко (Kerastase) у стилі кучері без ваги їх (волосся) вниз. Використовуючи щипці для завивки і випадковим чином вибрати кілька локонів скрутіть його.

6. У той час як ваші волосся намотування, організувати ці кучері на одну сторону обличчя. Це створить таємничу, зарозумілий краси.