маски для обличчя – кілька нетрадиційне косметичні процедури

Кожен галон повинна виглядати красиво. Ну, хто не хотів би трохи більше fabness? Саме тому ми інвестуємо час і, звичайно, гроші просто виглядати привабливо в очах багатьох (в основному чоловіки). Однак ми не повинні викласти сотні доларів тільки для досягнення приголомшливих шкіри ми дійсно хочемо.

Чи знаєте ви, що ваші залишки всередині вашого холодильника можуть використовуватися в якості маски для обличчя? Ну, він може бути застосований з великим успіхом. Насправді, наші кухні криниця здоров’я продукти краси. Важливо, щоб завжди враховуємо ваші унікальні типу шкіри при виборі маски для обличчя. Належне маски призводить до особи, яка оновлюється і омолоджується. Вона також може допомогти збалансувати ваш тон шкіри і зменшити розмір пори. Нижче перераховані деякі смачні масок, які ви можете спробувати зробити у вашій кухні.

– Використанням яблук
Для схильної до акне жирна шкіра, це яблуко маска для обличчя, ймовірно, найкраще підходять для вас. Так що вам потрібно це один середніх яблука і 5 ст.л. теплого меду. Для виготовлення маски, змішайте всі інгредієнти потім наносити на чисту і суху шкіру обличчя. Згодом, просто залиште його на 10-15 хвилин. Потім добре промити теплою водою і висушіть.

– Шоколадна маска для обличчя
У разі, якщо ваше обличчя має звичайне або сухий тип шкіри, ви повинні спробувати це дійсно смачно маску. У порівнянні з маскою яблуко, це вимагає ще пару компонентів (але воно того варто). Взяти хоча б одну столову ложку какао-порошку і одну ст. сиру, 1 чайну ложку сиру, 1 столову ложку вівсянки і 4 чайні ложки меду. Пюре компоненти разом, то застосовуються. Ви можете залишити його на 10-15 хвилин. Добре промити гарячою водою і висушіть.

– Персик маска для обличчя
Така маска призначена для сухої шкіри. Все, що вам потрібно від 1 середніх персика. Mash його з використанням виделкою і змішайте по 1 ст. меду і вівсянки. Змішайте компоненти разом, то кладуть на ретельно чистим і ясним обличчям. Залиште на 10-15 хвилин. Чистий добре теплою прісною водою і не залишайте його на занадто довго. Це пропонується використовувати ці маски раз на тиждень або раз на два тижні.

Його ніжний на шкіру і це дуже недорого, тому, немає жодної причини не мають великої шкіри більше.