масаж-новому визначенню розслаблюючих оздоровчих

Масаж є також відомий як шведський масаж, широко популярна в Сполучених Штатах, це техніка масажу стала однією з найулюбленіших технік релаксації в усьому світі своїми чудовими влади в омолоджуючих розум і тіло разом з художньої наукового стилю.

Масаж збагачений дворазового переваги. Ніжний і сформулювати, довгі і плавні рухи масажу забезпечують більшу релаксації для м’язів вичерпані і допомогу в зняття стресу. З іншого боку, терапевтичний ефект масажу був визнаний у всьому світі як природний процес лікування хронічних захворювань вносите свою лепту в загальний добробут тіла і спокійний стан розуму.

Терапевтичний ефект масажу може забезпечити велике полегшення при різних захворювань, як хронічні болі в спині, запалення суглобів, як артрит, тендиніт, і т.д., мігрені і головні болі, м’язові спазми захворювань, як розтягування, вивихи, і спазми, дихальної і кровоносної проблеми , повторювані травми деформації, наприклад, кистьовий тунельний синдром і т.д. У випадку післяопераційних випадках і після стадії реабілітації травм терапевтичний ефект терапії повідомлення служить великої мети для страждаючих пацієнтів.

Ті, хто є жертвами депресії або професійного стресу, чергова сесія масаж може допомогти їм, щоб охолодити їх рівень стресу, вона стверджувала, що терапія експерт сеанс масажу може регулювати рівень секреції певних гормонів, як кортизол, так і на регулярне використання сеанс масажу, імунна система людини може отримати великий природний приплив.

Зазвичай сеанс масажу виконується протягом 60-90 хвилин. Сеансу масажу заплановано на історії хвороби та фізичного стану пацієнта.

У цілому масаж робиться з змащування легко-масла; якщо є синці, набряклість шкіри, пухлини, рани, грижі живота, або точки перелому в тілі, має сенс не приймати масаж там, і обговорити це питання з масажист, перш ніж планувати сеанс терапії.

Як правило, сеанс масажу повністю сеанс розслабляючого, однак, може бути помірний біль, коли терапевт застосовує тиск на вузлах та інших областях напруги м’язів. З іншого боку, в загальному пацієнтам почувати себе спокійно і оновлюється після сесії, але в рідкісних випадках пацієнти можуть відчувати невеликий біль тіла після сеансу масажу спочатку на один або два дні.

Хоча масаж можна замовити майже для всіх людей, але є кілька різних умовах, коли терапія не рекомендується. Люди з шкірної висипки або з будь-якої відкритої рани, відразу ж у післяопераційний період, відразу після променевої або хіміотерапії сесії, хворих на гострий серце, вагітні дами в стані не припускають, щоб скористатися сесії масажу. Тим не менш, вагітним жінкам може мати спеціальну сесію масажу під досвідченим масажистом вагітності, тільки.