зробити голими сеансу засмаги просто заради задоволення

Люди в даний час вважають за краще лежав голий під сонцем, щоб отримати однорідну колір засмаги у всіх частинах свого тіла. Так, голий загар стає все більш популярним серед американців. Однак, як і інші способи засмаги, голі засмаги також не вільні від певних передумов. Ці передумови в основному деякі запобіжні заходи, що ви завжди повинні прийняти перш, ніж іти голим перед сонця або лампи штучного загару.

Незалежно від того, як ви прийняти для голого засмаги, ви повинні строго захистити ваші частини тіла, які виявилися чутливими до впливу ультрафіолетових променів і хімічних речовин, що використовуються в штучних шкіряників. Для цього, велика кількість захисних бальзами і креми доступні на ринку, які повинні бути рівномірно наноситься до початку сесії.

Чутливі частини тіла, наприклад, статевих органів, грудей і очей може отримати постраждали внаслідок голий засмаги. Тому винятково важливо використовувати додатковий захист на цих частинах. Baring очі, ви можете застосувати УФ-захисним кремом SPF формула до всіх партій. Для очей, використовуйте сонцезахисні окуляри УФ докази.

Голі сеансу засмаги під сонцем не повинно перевищувати півгодини, поки у разі солярії ламп періоду часу має бути обмежена до десяти хвилин. Розширені голою сесії засмаги було встановлено, бути в результаті чого червоні висипання на шкірі. Так, поштові сесії, ви можете застосовувати певні трав’яні масла на вашому тілі, які не змінюють засмагою кольору вашої шкіри, а вони допомагають засмага тривати довго.

При переході на голій засмаги режимі, не могло бути кращого місця, ніж пляж. В інших місцях, ви могли б утримався від цього, сонячні ванни. Перш ніж іти на голій ліжка засмаги, ви повинні бути впевнені кількість ультрафіолетових променів, необхідних відповідно з характером вашої шкіри. Це необхідно для забезпечення ефективного сеансу засмаги.

Кожен день, нові способи гола засмаги впроваджуються. Ви повинні спочатку отримати схвалення вашого дерматолога перш, ніж вибрати будь-який з цих методів. За його порадою, і ці прості заходи обережності, згадані тут, ваші оголені сеансу засмаги б просто заради задоволення.