волосся тенденції зима 2011 для чудової you_

2011 приносить гарні новини, коли мова йде про тенденції кольору волосся. Це приносить багато новинок колір волосся і стиль ідеї пропонуючи багато різних відтінків можна вибрати, щоб отримати найгарячіші погляд сезону. У новому сезоні також вважає, нам про елегантності і чемності у минуле. Привнесення стильний почуття єдності і стриману елегантність минулого-2011 прибув з напрямком, що буде продовжуватися і в моді на деякий час.

стрижка

Підстрижене волосся для ляльки-ефект

Це обрізаної і коротке волосся з графічним поднутрениями поєднанні з бахромою особа обрамлення, найкраще носити з червоними губами для ляльки-ефект.
Коротка стрижка-гострий стиль
Коротке волосся вносить значний моді в цьому сезоні. Це гостре новий стиль приносить небагато дикої стороні в тих, хто вирішив сходити з розуму від шарів. Саме чудове в коротких шляхів є їх універсальність.
Ви можете підвернути стиль за вухом і йти формальним. То ви можете вибрати і стиль його дикими трохи розважитися в нічний час. Денний гладкий і весело нічний час, коротке волосся це все про те, хто ви є, коли ви хочете, щоб люди вас бачити.

грайливий стиль

Довгі форми є привабливою і повні відносини з більш ніж оброблені текстуру і грайливим почуттям стилю – думаю неструктурованих хвилями і завитками і виросли зі смуг.

колір ..

Насолоджуйтесь милуючись проблиски зробивши перший крок на шляху створення реального Вам унікальний колір волосся, який приваблює негайної уваги. Колір яскравий, сміливий і красивий і може похвалитися “поблажливості” з розкішними плинність і обов’язковим сенсорним текстур. Спробуйте прості методи в виділяється палітри, кольору охоплює вигадки старовинних відтінків з футуристичними тонкощі.

рудий

Червоний видає ефект, який є ексцентричний і пожвавлюється. Він бере на себе відтінки чайним нальотом, Амбер Aura і жовта Ока, ефект вельми бажаною. Спокуслива і яскраві тони, які створюють невинних, але дуже таємничим видом, в чому ви повинні бути в змозі виділитися з точки зору стилю протягом сезону.

брюнеткою

Сміливі і красиві, брюнетки високо цінуються з кількох точок зору – це все про техніку, з теплими кольорами, виявляється, велика історія цього сезону. Вражаючі кольори і відтінки, відтінки і чорнильно з тонами індиго, Орхідея, бузковий, темно-фіолетовими і норки, спритно працював на глибоких засадах Смола Брауна за високої моди обробкою.

блондинки

Блондинки відтінки, як правило, інноваційні і сприймаються як пристрасні й цікаво. Це робить theto високого рангу в топ-лист модний аксесуар цього сезону. грайливі відтінки приховані в досягнення спалаху інтересу, як правило, основну увагу протягом сезону. Orange Blossom старовинні коріння, пастельних тонів цукрової вати, блондинка меду тону, золотистий або холодний платиновий блондин є відмінним вибором для чого з кращих у вашій функції в цьому сезоні.

Ви також можете черпати натхнення з знаменитостей і моделей на волосся ви хочете, але запитайте вашого волосся експерта, якщо це задовольнить ваше обличчя форма, текстура і адаптувати відповідним чином. Зрештою, це все про індивідуальний стиль і тенденції адаптації у відповідності з вашим власним типом волосся. Виберіть відтінки, які відповідають вашим кольором обличчя, і ви будете на шляху до отримання великий комплімент для вашої новою зачіскою.