вдаючись в косметичній стоматології – три необхідних якості, які ви повинні мати

Якщо ви є студентом в стоматологічній школі, і Ви серйозно розглядаєте вдаючись в косметичній стоматології в якості спеціалізації, ви можете знайти собі цікаво, про те, що, власне, вам потрібно – з точки зору особистих якостей.
З точки зору технічних школах, звичайно, ви сказали, що вам потрібен хороший загальне розуміння стоматології, так як більшість з проблем, ви будете представлені охоплюють практично у всіх областях стоматології. Ви також сказали, що є деякі галузі стоматології, в якій потрібно зовсім просунуті вміння. Вони були б подібними ортодонтія (бачачи, що значний відсоток ваших пацієнтів представлятиме питаннями вирівнювання зубів), ортопедична стоматологія (бачачи, що ви часто будете покликаний замінити втрачені зуби як частина косметичних процедур) та стоматологічних фармакології (якщо бути в змозі допомогти своїм пацієнтам з хімічною основі відбілювання зубів). Так що ваш фокус, знаючи все це повинно бути націлене на інших “нетехнічних” якості вам потрібні, оскільки ви входите в косметичній стоматології.

Як з’ясувалося, є три якості, які ви знайдете необхідним, якщо у вас є, щоб йти в косметичній стоматології: хороші навички людей, гарне естетичне сприйняття і співпереживання. Ми будемо вивчати кожен досить довго.

Починаючи з людей навички, то виходить, що косметичної стоматології є однією спеціальністю, де ви просто не можете дозволити собі бути “механічна / як робот. Ви дійсно повинні з’єднатися з Вашими пацієнтами тут. Більшість випадків виникнення буде не тільки випадки, які вимагають вашого технічного / хірургічного досвіду, як зубний лікар, але й випадки, які вимагають трохи консультування вирішити. Значне число пацієнтів ви зустрічаєте в будь-який день будуть люди стикаються з тим, що, виявляється, бути самостійною питання зображення, а не стоматологічних проблем як таких. Деякі з ваших пацієнтів зі справжньою проблеми з зубами також, як правило, відчувають, як ніби вони в даний час “даремно”, прагнучи допомогою косметичних стоматолог: ви повинні використовувати свої навички спілкування, і переконати їх, що все в порядку.

У косметичних стоматолог (якщо ви до лиця всю правду), ви зможете не тільки будуть служити в якості хірурга, а й «косметолог». Косметолог-і це глобальна річ – знає, що вони повинні мати гарні навички спілкування з людьми, так як вони часто виявляються не менш важливі, їх технічне майстерність у поводженні зі своїми клієнтами.
Велику подяку за естетику Інша справа, що ви дійсно повинні бути, оскільки ви входите в косметичній стоматології. Без цього ви ніколи не зможете зрозуміти, що це таке, що ваші пацієнти очікують від вас, і ви, швидше за все, в кінцевому підсумку професійні невдачі.

Це співчуття, яке дозволить вам дивитися на речі з точки зору ваших пацієнтів (а не з точки зору хірурга ви). Деякі проблеми, з якими пацієнти будуть приходити до вас, а здавалося б, невеликий, і недостойним професійної уваги, буде виявитися дуже клопітно питань у життя пацієнтів. Без емпатія (здатність поставити себе на місце інших людей), стає надзвичайно важко вижити в такій області, як косметичної стоматології.
?