Як правильно вибрати щипці для завивки

Спочатку виберіть потрібний розмір:

Майте на увазі, що Ваш вибір багато в чому буде залежати від типу волосся у вас є і вид керлінг стиль, який ви хочете досягти. Розмір його стовбуром визначає розмір кучерів вона виробляє.

Великі хвилі – щипці для завивки, який 2 “барель створить великі, вільні хвилі в більш довге волосся, або допомогти згладити коротке волосся РАДА: Wrap широких верств навколо заліза, щоб згладити … обернути невеликі ділянки для створення хвиль ..

Незначні Хвилі – 1-1/2 “щипці для завивки створить хороші, м’які хвилі. Порада: Curl невеликі пасма волосся з щипці для завивки, потім закріпіть кожну секцію до голови Коли охолоне, штифти і запустити пальці у волосся ..

Великі локони – правильний розмір використовується для створення великими завитками, як правило, 3/4 “до 1”. РАДА: Spritz невеликі ділянки з мусом, потім оберніть їх навколо заліза і утримуйте протягом п’яти секунд. Випуск щипці для завивки, хай волосся прохолодною, а потім використовувати пальці, щоб окремі локони.

Tight Curls – для досягнення ідеального трохи локонів використовують 3/8 “до 1/2”. РАДА: Wrap невеликі ділянки від кінців до коренів по спіралі. Тримайте п’ять секунд. Відпустіть локон, потім дати охолонути … бризкати лаком для волосся, але не чіпай!

різних стилів заліза:

Пружинні, Марсель або кліпів менш ручки?

Марсель Щипці для завивки – призначені для професійних перукарів.

Пружинні Щипці для завивки-легкі у використанні і відмінно підходить для повсякденного використання.

Clip-менш жезли-ні затиску. Волосся обгортання волосся навколо стрижня.

різні типи ствола:

хром (срібло), золота, порцеляни, кераміки, турмаліну, титану, тефлону або металу?

Chrome (срібло) – Це найбільш поширений і найменш дорогим. Вони досить ефективні, але є шанс, за заподіяння шкоди гарячих точках. Тільки рекомендувати при періодичному використанні.

Золото – Вони прекрасно підходять для щоденного використання, тому що цей матеріал розподіляє тепло дуже ефективно і забезпечує більш гладку поверхню, яка усуває корчі пасмо волосся.

Тефлоновим допомагає розподіляти тепло рівномірно по всій барель з ліквідації завивають і створюють м’яке, підстрибуючи кучері.

Керамічні – Якщо у вас кучеряве, пофарбованих, пошкоджених, сухих, або жорсткий, щоб завити волосся, це ідеальний вибір для вас. Керамічне ущільнення кутикулу волосся, щоб зафіксувати вологу в процесі нагрівання. Цей матеріал також забезпечує послідовне і розподілу теплової енергії.

Турмалін – Забезпечує негативних іонів, щоб нейтралізувати позитивний заряд волосся і створити спокійне гладкі, блискучі пасма

Титан – Ці підтримувати постійний температур, виключаючи гарячих точках, для гладких, шовковистих локонів.

Метал-Металеві пластини, як відомо, пошкодження волосся. Вони випромінюють високих температур, яке дуже шкідливо, особливо при використанні протягом тривалого періоду часу.

додаткові варіанти для розгляду:

Профіль Керлінг залізо – допоможе закріпити кучері на місці, важливо для тих, хто важко завити волосся, пара також менш руйнівними, ніж сухе тепло.

Бездротові щипці для завивки – зручно для подорожей або сенсорного вікна майже скрізь. Деякі бездротові праски керлінг перезаряджаються, схожий на радіотелефон.

Кисть Щипці для завивки – це 2 в 1 пристрій двома волосся фена і щипці для завивки. Деякі з них щипці для завивки з пластиковими або щетини навколо стовбура для простоти використання.

Тримісний барель щипці залізо – є три бочки, які створюють хвилясті результат. Працює відмінно підходить для всіх типів волосся.

Тепер поставити запитання, яке волосся у мене є?

Високе / тонкого волосся – Ви повинні вибрати бочонок щипці для завивки.

Густе волосся – Вам необхідна щипці для завивки з більш високою термостабілізації

Коротке волосся – використовуйте менше щипці для завивки. Для великих кучерів, ви повинні придбати велику стволом Керлінг заліза.

Контроль температури:

Різні типи волосся вимагають різного призначення тепла.
Нормальне волосся може обробляти до 180 F, в той час як хвилясті, кучеряве, густі або грубий волосся потрібно від 180 F до стилю.
Ті, у кого Тендітні й тонкі волосся не потрібно нічого з більш ніж 150 теплоємність F.

Індикатор нагріву – інший ключовою особливістю. Це зробить ваше життя простіше, якщо у вас є кошти, знаючи, що пристрій готовий до використання.