Як вибрати правильний матрац

Question1: “Як довго матрац останнього” Існує немає остаточної відповіді, але 7 років на хорошу оцінку. Ми всі втрачаємо 0,5 кг на рік шкіру і 0,25 літрів поту на добу. Таким чином, після 7 років, навіть якщо матраца не провисання або втратити свій комфорт, заради гігієни поодинці, змінювати свій матрац.

І навіть якщо ви вважаєте, що ваш старий матрац зручний, як тільки ви пробуєте новий ви зрозумієте, що ви були покласти з було дійсно неприйнятно. Його здоровий глузд: 8 годин на добу, 365 днів у році, протягом 7 років, і навіть самий міцний матрац зайняв своє покарання.

Питання 2: “Скільки я повинен витратити?” Дешеві подвійний матрац буде коштувати вам £ 100, дорогі подвійний матрац, £ 700 і посеред дороги фірмові матрацом, наприклад Silentnight або Сілі, £ 300. Матраци від £ 150 вгору все досить тривалого користування і хорошої комфорту і підтримки помирає близько 250 фунтів стерлінгів. Додати 50 фунтів додатково за ліжко і на третину менше, для одного матраца.

Питання 3: “Як я можу перевірити матрац?” По-перше, перед тестуванням матрац, здирати, щоб вашу нижню білизну. Добре, це може бути трохи занадто сумлінні, але у вас пальто і носити вільний одяг. Ви повинні бути в змозі вільно пересуватися, і ви повинні бути в змозі відчувати контури матрац.

Ляжте на матрац. Одягніть набір ключів під поперек. Якщо ви можете відчувати себе ключі, матрац занадто жорсткий. Тоді спробуйте ви плоскими розсувними руку під спину і, якщо вам важко, то матрац занадто м’який.

Зараз приємно провести кілька хвилин на ліжку. Ляжте на вас назад, поверніть на бік і переконайтеся, що ви використовуєте подушку найбільш зручний для вас. Верхній шар матраца повинна бути м’якою і зручною. Однак ви повинні відчувати основі матраца призвело до зростання і підтримку вашого хребта таким чином, щоб ваш хребет залишається прямим. Це правило – Ваш хребет повинен залишатися прямим. Якщо у вас широкі стегна, наприклад, матрац повинен дати більше, щоб зберегти ваш хребет прямо, тому в даному прикладі вам потрібно більш м’який матрац.

Крім того, як правило, 20 кам’яних регбіст потрібна “міцніше” матраца, ніж 8 кам’яних балерини, і маленькі діти повинні спати на більш м’який матрац, ніж матрац, що ви спите на себе.

Нарешті, якщо ваш попередній матрац був дуже м’яким, не міняють до неймовірно жорсткий матрац. Ви старше компенсуючих. Всіма засобами враховувати, що вам сподобалося про вашу старого ліжка, але якщо жорсткий був кращим, ми всі спати на підлозі, і пам’ятати, рівним, і ваше тіло не є.

Питання 4: “Що ти все технічні терміни?” Це не ракетобудування, але термінологією ліжко виробників може бути дуже заплутаною. Є дійсно тільки 3 змінні – тканинне покриття, матрац пломби і тип пружинного блоку.

Ви можете мати годинник веселощів просять консультанта ліжко продажів чому один матрац коштує дорожче, ніж інший. Вони можуть сказати, цей матрац має в два рази більше пружин, цей матрац має дихаючий кришка COOLMAX, ці пломби включають латекс або в’язко пружною піни пам’яті і т.д. і т.п. Це те, що торгівля називає “особливості”, які ви можете або не хочете, щоб стати експерт. Секрет, однак, просити і посібники речі, які ми все розуміємо.

Наприклад

Довговічність: Якщо діти використовують цей матрац як батут чи буде він вижити? Кишеньковий виникло – ні, Сілі Posturepedic – так.

Гігієна: Наскільки добре матрац охолоджувати організм вологою? Поліестер stitchbond кришки – погано, бавовна Дамаск з латунними бічні вентиляційні отвори – дуже добре.

Підтримка: Наскільки чутливий матрац до мого тіла форму? Відкрита котушка 3 “пружини – не багато, кишенькові виникло – дуже багато.

Комфорт: який матрац міцніше? 12,5 калібрувальних пружинний блок використовує товстого дроту і, отже, за інших рівних умов буде міцніше, ніж 13,5 пружинного блоку датчика.

Питання 5: “Що матраци найкраще підходять для людей, які страждають алергією” Виробники часто роблять стверджують, що їх матраца є гіпоалергенним. Як таке може бути з 0,5 кг втрати шкіри на рік і 0,25 літра рідини втрати за ніч?

Кращий рада повинна взяти антиалергенні претензій з дрібкою солі. Що вірно, те, що пилові кліщі потребують теплій вологому середовищі, щоб вижити і воліють натуральні волокна. Так що уникнути матраци з шерсть, кінський волос, кашемір і т.д. Уникайте чубатого матраців. Пучки збиратимуть мертву шкіру і бути особливо привабливих районів для пилових кліщів.

Хороша гігієна, це рішення і кращий спосіб зберегти матрац в чистоті, щоб використовувати матрац протектора з водонепроникної дихаючої мембраною. Однак регулярні пилососа не помилитеся.