Нью-Йорк підтяжку обличчя розслідування Вашої рітідектомія процедуру навколо Нью-Йорка

Якщо ви думаєте про Нью-Йорка підтяжку обличчя, продовжуйте читання для проглядання реальних хірургічної процедури поряд порад про те, як домогтися швидкого часу відновлення.

Підготовка до Facelift

Всі реставрація почнеться з попередньої консультації з обраним вами пластичного хірурга. На цьому ознайомлювальну зустріч, ви йдете над мотивацією для процедури, орієнтовна вартість, підготовка, план діяльності і будь-які виникли у Вас питання.

До операції, ви будете чекати, щоб кинути палити принаймні, за 30 днів, вирізати питна принаймні за 7 днів до і не їдять принаймні від 12 до 16 годин, що ведуть до операції. Як тільки ви поклали в лікарню, ви, швидше за все, буде поставлений під загальним наркозом.

фактичний підтяжку обличчя

У Нью-Йорку, підтяжку обличчя процедури, як правило, стандартна – тобто вони слідують типовим керівні принципи процедури підтяжки обличчя. Ваш хірург зробить невеликий розріз позаду лінії росту волосся і по краю вуха.

Після первісного розріз, пластичний хірург починає відділення епідермісу з глибоких тканин обличчя. Після того як шкіра відділяється, він відсторонився, змінили і поставити на місце. По завершенню, шкіра зшита на місце і бинти застосовуються.

Найостанніші підтяжку обличчя від 90 до 120 хвилин в Нью-Йорку. Підтяжка обличчя пацієнтів потім відновити протягом половини дня до двох днів у лікарні, а потім тривалого відновлення будинку. Пацієнти зазвичай не залишаються в лікарні, поки їх перша міняти пов’язку або тільки їх дренажні трубки були видалені.

післяопераційне відновлення

У Нью-Йорку, підтяжки обличчя звичайно треба чотири тижні самітницький період. Як правило, пухлина спаде після 5:57 тижнів і нормальну діяльність може бути відновлена ​​після всього лише 7 днів. Тим не менш, багато пацієнтів вважають, набряки та синці досить суттєвими, щоб припинити громадську діяльність, що одного місяця після операції.

Пацієнти можуть використовувати косметику і креми для обличчя після 5 до 7 днів, поки їх шкіра не занадто чутлива або ще помітно зцілення. Інгібітори для процесу загоєння включають сигарети, алкоголь, стимулятори, інтенсивними вправами і перегріву.

Схожі операції

Тому що тільки на реконструкцію щелепи, щоки і носову області обличчя, багато пацієнтів шукати підтяжки обличчя альтернативи, які можуть активно поліпшити зовнішній вигляд тонких ліній і зморшок на своїх брів, очей і шиї. Там націлені підняти процедур для кожної з цих областей, але для жителів Нью-Йорка, підтяжка обличчя операції часто доповнюють ін’єкції наповнювача, як колаген.